Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4140
Фільм «Єпископи.
Римсько-Католицька
Церква в Україні»
19.04.2014 ХрЗп Р Молитва бревіарію духовенства в Харківській катедрі
19.04.2014 11:62. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Пасхальні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Хреста, страждань, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У Велику Суботу, 19 квітня 2014 року священики, монахині і богопосвячені діви, як і протягом багатьох років раніше, зібрались у Харківській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії на спільну молитву бревіарію. Кожного дня Пасхального Тридення інша парафіяльна спільнота очолює молитви, які проводяться російською, українською і польською мовами ...  » » » 

18.04.2014 ХрЗп v Великі Четвер та П'ятниці у Запорізькій співкатедрі
19.04.2014 10:32. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Пасхальні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Хреста, страждань, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: Церковні джерела / Парафіяльні / rkc.zp.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: Відео
19.04.2014 Луцк А Великоднє вітання єпископа Станіслава Широкорадюка

Любі Брати і Сестри у Христі! Цього року ми, християни всіх конфесій, святкуємо разом Пасху Господню, яка означає визволення, вихід з рабства до нового вільного життя. І це добрий знак, що ми святкуємо цю урочистість разом: так само, як всі ми разом, цілою Україною, переживали трагічні події у боротьбі за нове життя – життя вільне, незалежне і гідне. Зараз ми відзначаємо торжество перемоги нашого Спасителя, котрий на дереві Хреста подолав сатану і дав нам спасіння, тож прийміть мої найщиріші побажання щедрих благодатей Господніх ...  » » » 

18.04.2014 ХрЗп Р Літургія Великої П'ятниці у Харківській катедрі
19.04.2014 10:32. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Пасхальні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Хреста, страждань, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Вірні кафедральної парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Харкові 18 квітня 2014 року взяли участь в Літургії Великої П'ятниці, яку очолив єпископ Мар'ян Бучек, проповідь виголосив адміністратор парафії отець-канонік Григорій Семенков. Священики читали опис Господньої Муки. Отець Олександр Литвинюк провів адорацію Хреста, після якої було виставлено перед вівтарем знищену під час панування воюючого атеїзму скульптуру Христа без руки і голови, а також без дерева хреста ...  » » » 

15.04.2014 КмПд Меса освячення Мира у Кам'янець-Подільській катедрі

Меса освячення Мира у Кам'янець-Подільскій катедрі cвв. Апп. Петра і Павла відбулась у Великий вівторок, 15 квітня 2014 року. Її очолив єпископ-ординарій Леон Дубравський, а єпископ-помічник Радослав Змітрович виголосив проповідь. У Службі Божій взяли участь понад сотню душпастирів з Вінницької та Хмельницької областей, котрі урочисто відновили свої священицькі обітниці ...  » » » 

16.04.2014 Мкчв Меса Мира у Мукачівській катедрі

У Велику Середу, 16 квітня 2014 року у Мукачівському кафедральному соборі св. Мартина відбулася урочиста Служба Божа з нагоди встановлення Таїнства Священства та освячення Мира. Зібрались священики та монахині дієцезії від Рахова до Великого Березного. Месу очолив єпископ-ординарій Антал Майнек, з яким співслужив гість катедри з Угорщини - єпископ-помічник Еґерської архідієцезії Ференц Поланкі, котрий також виголосив проповідь ...  » » » 

17.04.2014 ХрЗп Р Меса Тайної Вечері у Харківській катедрі
18.04.2014 10:59. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Пасхальні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Хреста, страждань, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Причастя, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В четвер, 17 квітня 2014 року вірні кафедральної парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Харкові зібралися на Месі Господньої Вечері. Службу Божу очолив єпископ Мар'ян Бучек, а проповідь виголосив настоятель о. Олександр Литвинюк. Після проповіді владика обмив ноги 12 чоловікам. Під час Святої Меси 9 дорослих парафіян вперше приступили до причастя ...  » » » 

18.04.2014 Лвів А Пасхальне вітання Львівського митрополита Мечислава Мокшицького

Сьогодні, так само як майже дві тисячі років тому, знову в наше життя приходить правда про Христове Воскресіння. Часто ми заклопотані земними справами і не пам’ятаємо, що насправді є важливим для нашого життя. Особливо останні неспокійні і навіть трагічні події в нашій державі пригнічують наш дух, забирають спокій, гасять надію. Тому Церква, як турботлива мати, приходить з Благою Звісткою в наші сьогоднішні труди і нерозуміння власного життя, в ситуацію навколо нас і проголошує істину, яка має силу докорінно змінювати наше життя; істину про те, що ми потребуємо Христового Воскресіння кожного дня ...  » » » 

17.04.2014 ХрЗп Сайт парафії у Бердянську переходить на українську мову
17.04.2014 17:18. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / Інші; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / rkc-berdyansk.com.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

Адміністрація сайту парафії Різдва Пресвятої Діви Марії у Бердянську Запорізької області повідомила про перехід від 17 квітня 2014 року на українську мову: 'Враховуючи те, що Бердянськ є російськомовним, але УКРАЇНСЬКИМ містом, вирішено поступово переводити нашу сторінку на українську мову ... ' ...  » » » 

15.04.2014 ОдСм Месса Мира в Симферополе

В Страстный Вторник, 15 апреля 2014 года в сокафедральной каплице Успения Пресвятой Девы Марии в Симферополе под председательством епископа Яцека Пыля. состоялась торжественная Месса Освящения Мира и Благословения Елея, в которой приняли участие все священники и монахини, служащие на Крымском полуострове ...  » » » 

1 2 3 ... 388 389 390 391 392 393 394 ... 412 413 414
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 292 255 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)