Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4150
Фільм
«ПОВІРНИК ДУШІ.
Кардинал Мар'ян Яворський»
22.03.2014 ХрЗп Відпуст св. Йосифа у Дніпропетровську
24.03.2014 12:57. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. СВЯТИХ, БЛАЖЕННИХ / Й,Я... / Йосифа, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 22 березня 2014 року Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь в храмовому святі на честь св. Йосифа у Дніпроперовську. Урочисту Святу Месу очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, котрий також проголосив проповідь. На завершення Святої Меси владика Мечислав подякував парафіяльній спільноті за працю по відбудові місцевого храму ...  » » » 

23.03.2014 ХрЗп А Присвячення Непорочному Серцю Марії та впровадження реліквій Львівських святих у Запоріжжі

У неділю, 23 березня 2014 року в Запорізькому санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася урочиста Свята Літургія, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. На закінчення Літургії владика Мечислав зачитав акт присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії, а потім урочисто вніс до каплиці Всіх Святих на постійне зберігання мощі святих Йосифа Більчевського, Зигмунта Гораздовського та блаженного Якова Стрепи ...  » » » 

23.03.2014 ХрЗп Р Миропомазання та присвячення України Непорочному Серцю Марії у Луганську

У неділю, 23 березня 2014 року в парафії Різдва Пресвятої діви Марії у Луганську єпископ Мар’ян Бучек уділив Таїнство Миропомазання 16 особам - трьом місцевим парафіянам та закордонним студентам, котрі навчаються тут. Після Святої Меси о. Андрій Пальчик прочитав акт присвячення України Непорочному Серцю Марії ...  » » » 

21.03.2014
21.03.2014 14:00. Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У програмі «Архіпастир відповідає» на радіо 'Марія' ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Мар'ян Бучек розповів, про що йшлося на останній Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Харкові: 'Треба вміти приймати ситуацію! Треба навчити людей правильно ставитись до різних критичних ситуацій. Починати слід з покаяння! Це задача духовенства над якою ми працюємо. На жаль, сепаратистські настрої у більшій чи меншій мірі є по всій Україні ...' ...  » » » 

20.03.2014 ХрЗп Р Присвячення України Непорочному Серцю Марії пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні
21.03.2014 11:26. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ВШАНУВАННЯ / Матері Божої / Серця, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше, 3. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: Фотознімки

У четвер, 20 березня 2014 року на закінчення XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України, під час Святої Меси у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький від імені пастирів Римсько-Католицької Церкви в Україні здійснив акт присвячення України Непорочному Серцю Марії ...  » » » 

20.03.2014 ХрЗп Р Комюніке XLIII Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

З 19 по 20 березня 2014 року в Харкові відбулалася XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України. Засідання було відкрито Святою Месою в кафедральному соборі, після якої Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький освятив першу частину будинку дієцезіальної курії та парафії в Харкові ...  » » » 

20.03.2014 ХрЗп А Молитвенная конференция «Огонь» в Днепропетровску
19.03.2014 ХрЗп А Проповідь єпископа Мар'яна Бучека 19 березня 2014 року

Улюблені в Христі Сестри і Брати ! Вітаємо сьогодні у нашій катедрі достойних Гостей, отців-єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні на чолі з її главою архієпископом-митрополитом Мечиславом Мокшицьким. Сьогоднішня урочистість святого Йосифа, Обручника П.Д.М., зібрала нас в цій катедрі, яка до 1991 року була зачинена і спрофанована радянською владою. Завдяки глибокій вірі і самопожертві священиків, а також вірних вона була відновлена та реставрована ...  » » » 

19.03.2014 ХрЗп Р Розпочалась XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України у Харкові

В урочистість св. Йосифа, 19 березня 2014 року в Харкові розпочалася XLIII Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України. Святу Месу в Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії очолив та проповідь виголосив єпископ Харківсько-Запорізький Мар’ян Бучек. На закінчення Літургії Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький від імені Апостольського нунція в Україні архієпископа Томаса Едварда Ґалліксона та присутніх єпископів привітав владику Мар’яна з нагоди п'ятої річниці перебування на посаді правлячого єпископа Харківсько-Запорізького ...  » » » 

20.03.2014 ХрЗп А АКТ ПРИСВЯЧЕННЯ УКРАЇНИ НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ ПАСТИРЯМИ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

Кохана Царице і Мати наша, Царице святого Розарію, Допомого християн, Спасіння людського роду, Переможна Діво, ось ми смиренно падаємо перед Твоїм троном. Приходимо у повноті довіри, що виблагаємо милосердя, отримаємо благодать і необхідну допомогу та захист у наших нещастях. Просимо про це не заради наших заслуг, на які ми не розраховуємо, але з огляду на нескінченну доброту Твого материнського Серця. Тобі, Маріє, Твоєму Непорочному Серцю ми віддаємо і присвячуємо себе у цю драматичну годину історії людства й історії України ...  » » » 

1 2 3 ... 395 396 397 398 399 400 401 ... 413 414 415
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 308 290 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)