Костели і каплиці України

Покровитель України

св. Архангел Михаїл
   КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ    ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ & ПУБЛІКАЦІЇ    СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ & ПАСТИРІ    
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 3750

1 2 3 4 5 6 7 ... 373 374 375
25.11.2018ЛввУ Буську на Львівщині прийняли нових міністрантів та кандидатів

В неділю, 25 листопада 2018 року в костелі св. Станіслава єп. мч. місіонерів-салетинів у Буську на Львівщині настоятель парафії о. Ян Стахура MS посвятив в міністранти двох молодих кандидатів Андрія Федірка і Віталія Кісері ... А о. Іван Строгуш MS вручив білі комжі кандидатів молодим хлопцям Дмитру, Ярославу, Максиму і Матвію ... » » »

26.11.2018КвЖДеканальний день зосередження духовенства у Бердичеві на Житомирщині
28.11.2018 11:34. Місце події: Києво-Житомирська дієцезія / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції, 2. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

День зосередження священиків, ченців та черниць Бердичівського деканату Київсько- Житомирської дієцезії 26 листопада 2018 року в парафії святої Варвари у Бердичеві на Житомирщині розпочався конференцією, яку виголосив о.-кармеліт босий Мар’ян Завада ... А кульмінаційним моментом зустрічі стала Євхаристія, яку очолив декан о. Андрій Ковалевський. ... Йому співслужили отці-кармеліти із санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві, отці-пауліни із парафії Пресвятого Тіла і Крові Ісуса Христа у Ружині та місцеві священики ... » » »

27.11.2018ЛввРЛьвів-Брюховичі: реколекції єпископів обох обрядів
27.11.2018 19:16. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З архіпастирями, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ / Інші католики / Греко-католики, 3. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У вівторок, 27 листопада 2018 року в каплиці Реколекційного дому на терені Вищої Духовної семінарії св. Йосифа у Львові-Брюховичах за участю Апостольського нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті розпочались реколекції майже всіх католицьких єпископів обох обрядів на чолі із Львівським архієпископом Мечиславом Мокшицьким та Верховним архієпископом Святославом Шевчуком (УГКЦ), які цього року проводить о.-паулін Роман Лаба OSPPE ... » » »

24.11.2018ЛввВідпусти св. Катерини Олександрійської в Мостиськах і Воютичах на Львівщині

У суботу, 24 листопада 2018 року єпископ- помічник Львівський Едвард Кава OFM Conv в костелі св. Катерини Олександрійської у Воютичах на Львівщині очолив храмове свято на честь покровительки парафії, під час якого освятив спеціально привезений з місця об’явлення Матері Божої Салетинської наріжний камінь під будівництво парафіяльного будинку ... Цього ж дня відпустові урочистості святкували також в костелі св. Катерини Олександрійської (санктуарії Матері Божої Неустанної Допомоги) оо.-редемптористів у Мостиськах ... » » »

26.11.2018ЛввПодячна Меса в десятиріччя інґресу архієпископа Мокшицького у Львівській катедрі

Увечері 26 листопада 2018 року митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький відправив подячну Святу Месу у Львівській митрополичій базиліці Успіння Богородиці з нагоди десятиріччя свого інґресу. Йому співслужили Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, Глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав Шевчук та єпископ-помічник Кам’янець-Подільський Ян Нємєц, котрий виголосив проповідь. Присутні були також інші католицькі єпископи обох обрядів, які цього дня мали спільні реколекції та братню робочу зустріч, священики і богопосвячені особи Львівської архідієцезії ... » » »

25.11.2018КмППатрональне свято Христа Царя оо.-христосівців у Кам'янці-Подільському
27.11.2018 10:16. Місце події: Камянець-Подільська дієцезія / Хмельницька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Храмові, патрональні, 2. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Царя, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Христосівці, TChr; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

В костелі-санктуарій Пресвятого Серця Ісуса Христа у Кам'янці- Подільському на Хмельниччині правлячий єпископ Кам'янець- Подільський владика Леон Дубравський OFM 25 листопада 2018 року очолив святкову Євхаристію з нагоди урочистості Христа Царя Всесвіту - патронального свята товариства Христового для Закордонної Полонії, священики якого служать у цій парафії вже 30 років ... » » »

25.11.2018ХрЗВ санктуарії Бога Отця Милосердного у Запоріжжі встановлено орган
27.11.2018 08:52. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми / Орган; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Джерела українські / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Недільна Свята Меса 25 листопада 2018 року у співкатедрі-санктуарії Бога Отця Милосердного в Запоріжжі відбулась у супроводі божественної музики встановленого на днях органа, який понад дев'ять років прослужив Харківській катедрі Успіння Богородиці та був переданий у Запоріжжя. Йдеться про вживаний інструмент фірми 'Riger', подарований парафією Коняків з Бєльсько-Живецькій дієцезії у Польщі, який освятив у Харкові 22 березня 2009 року єпископ Маркіян Трофим'як ... » » »

25.11.2018КмПХрЗВідпусти Христа Царя у Хмельницькому, Донецьку і Браїлові на Вінничині

У неділю, 25 листопада 2018 року в костелі Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому на Виставці відзначили храмове свято на честь покровителя парафії. Урочистості з цієї нагоди за участю інших священиків, черниць, предстаників ордену Лицарів Колумба та численних вірних очолив ординарій Кам'янець- Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський OFM ...

Другий престольний празник цього ж дня святкували також в костелі св. Йосифа Ремісника оо.- христосівців в Донецьку ... Урочисту Службу Божу відправив місцевий настоятель о. Микола Пілецький TChr, котрий від 9 лютого 2014 року попри усі виклики, створені окупацією міста та війною, продовжує опікуватись місцевими римо-католиками ... І цього ж дня друге храмове свято Ісуса Христа Царя Всесвіту відбулось в костелі Пресвятої Трійці (санктуарії Ісуса Назарянського) місіонерів- салетинів в Браїлові на Вінничині, де відпустову Службу Божу очолив вікарій парафії св. Йосифа у Гнівані о. Сергій Захарченко OMI ... » » »

22.11.2018ХрЗВ Харкові на Новій Баварії відбулась деканальна зустріч духовенства

У четвер, 22 листопада 2018 року в парафії Матері Божої Святого Скапулярію i св. Рафаїла Калиновського у Харкові на Новій Баварії, якою вже понад рік (від 10 вересня 2017 року) опікуються отці домініканці, відбулась зустріч духовенства Харківського деканату Харківсько- Запорізької дієцезії. Святу Літургію для зібраних священиків, ченців, черниць та богопосвячених дів очолив єпископ- ординарій Станіслав Широкорадюк OFM ... » » »

24.11.2018ОдСОдеса: відпуст в каплиці св. Климентія і введення нового настоятеля в костелі св. Петра

У неділю, 18 листопада 2018 року ординарій Одесько- Сімферопольської дієцезії єпископ Броніслав Бернацький урочисто ввів на посаду нового настоятеля о. Цезарія Червінського SDB в салезіанській парафії святого Апостола Петра в Одесі ... У суботу, 24 листопада владика Броніслав в парафії св. Климентія, єпископа Римського, в Одесі на Молдаванці, яку з 1993 року обслуговують оо.-паллотини з товариства Католицького Апостольства, очолив відпустові урочистості на честь покровителя парафії ... » » »

1 2 3 4 5 6 7 ... 373 374 375
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу була завантажена 2 234 425 разів
© 2014-2018 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)