Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4186
Книга пам'яті «Служив
Богу і людям. Єпископ Рафал
Владислав Керницький OFM Conv»
04.03.2014 ХрЗп Круглый стол в Запорожье представителей религиозных и национальных объединений
06.03.2014 16:04. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Запорізька обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 3. ІНШІ ЦЕРКВИ; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Інші / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

4 марта 2014 года по инициативе Запорожской епархии Украинской Православной Церкви (МП) прошел круглый стол на тему «Украина – наш общий дом», в котором приняли участие руководители и представители многих религиозных конфессий, а также представители различных национально-культурных обществ и общин Запорожской области, в частности, польского, белорусского, болгарского, немецкого, греческого, грузинского, осетинского, еврейского народов. Председательствующий на круглом столе архиепископ Запорожский и Мелитопольский УПЦ МП Лука подчеркнул, что главная цель настоящего собрания продемонстрировать единство украинского народа ...  » » » 

03.03.2014 Лвів А Митрополит УПЦ МП Августин: «Благословляю наше військо на захист Батьківщини»

Голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин (Маркевич) дав коментар стосовно введення військ Російської Федерації на територію України: 'Перше, що спало на думку, коли почув про введення російських військ в Крим, це слово – «непорозуміння». Пам’ятаю, коли в 1992 році була атестація українських генералів та офіцерів, то одним з її пунктів значилось: «Чи будете ви зі зброєю в руках захищати незалежність України, якщо агресором виступить Росія?» ...  » » » 

05.03.2014 ХрЗп Р Попільна Середа у Харківській катедрі
06.03.2014 12:04. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Піст, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

5 лютого 2014 року, у Попільну Середу, яка розпочинає Великий Піст, вірні Харківської катедри Успіння Пресвятої Діви Марії зібралися на спільну молитву. Настоятель парафії о. Олександр Литвинюк очолив Хресну Дорогу, а єпископ Мар'ян Бучек відправив Святу Месу, під час якої священики посипали голови вірних попелом ...  » » » 

02.03.2014 Лвів А Пастирське звернення Львівського митрополита архієпископа Мечислава Мокшицького на Великикй Піст 2014 року

Дорогі Брати в священстві! Богопосвячені особи! Возлюблені у Христі Брати і Сестри! Перша неділя Великого Посту веде нас у пустелю, де має місце дивна зустріч святості Бога з грішністю сатани. Охрещений у водах Йордану Ісус, будучи наповнений Святим Духом, попрямував у пустелю, де постив і молився впродовж 40 днів. Перебування Ісуса у пустелі було для Нього часом приготування до проголошення Доброї Новини. Після сорокаденного посту Ісус відчув голод і саме цей момент використав диявол для того, щоб розпочати спокушати Божого Сина ...  » » » 

28.02.2014 RB v А VIII Чемпіонат Європи з міні-футболу серед священиків відбувся у Білорусі
05.03.2014 10:47. Місце події: Росія (Московія), Білорусь; Рубрики і підрубрики: 1. ЦЕРКВА І… / Спорт, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Дієцезіальне духовенство / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

З 24 по 28 лютого 2014 року у м. Ліда в Білорусі пройшов Восьмий Чемпіонат Європи з міні-футболу серед священиків, у якому взяли участь майже 170 католицьких священиків із 13 країн: Австрії, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Угорщини, Казахстану, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, України, Хорватії та Чорногорії. До складу збірної України увійшли священнослужителі із Львівської архідієцезії, Києво-Житомирської, Одесько-Сімферопольської, Кам'янець-Подільської та Луцької дієцезій ...  » » » 

04.03.2014 UA А Заява Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з приводу іноземної агресії

Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України рішуче підтримує звернення Українських Церков і релігійних організацій з приводу іноземної агресії від 1 березня 2014 року. Ми засуджуємо будь-яке втручання у внутрішні справи та посягання на незалежність і територіальну цілісність нашої держави ...  » » » 

03.03.2014 Лвів А Обращение к Президенту РФ епископа Львовского и Галицкого УПЦ МП

Уважаемый Владимир Владимирович, как Православный пастырь хочу предупредить Вас об ответе перед Богом за все Ваши действия, которые могут привести к братоубийственной войне между братскими православными народами. В том, что происходит сегодня, мы видим полное безумие ... Сегодня мы не можем молчать, когда видим российских солдат с оружием в руках в наших селениях в Крыму ... захватывают государственные учреждения, блокируют аэропорты. Захватываются и розоружаются воинские части ...  » » » 

02.03.2014 UA А Заява ВРЦіРО щодо рішення Росії про військове вторгнення в Україну

1 березня 2014 року Рада Федерації Федерального Зібрання РФ за поданням Президента Росії дала згоду на застосування російських військ в Україні. Введення військових сил іншої держави на територію України є загрозою не тільки для нашої країни, але й для миру та спокою на Європейському континенті загалом. Ми закликаємо владу Росії відмовитися від військового та іншого, не передбаченого міжнародним правом та двосторонніми угодами втручання у внутрішні справи України ... Ще раз засвідчуємо визнання легітимними сформованих Верховною Радою України органів державної влади та призначених Головою Верховної Ради України, в.о. Президента України О. Турчиновим та Урядом України посадових осіб ...  » » » 

02.03.2014 v А Массовое мироточение икон предвещает крах Российской империи, как и два предыщих?
03.03.2014 17:39. Рубрики і підрубрики: 1. ПРЕДМЕТИ КУЛЬТУ / Ікони, 2. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Війна; Джерела і автори: 1. Редакція / Авторський матеріал, 2. Світські / Особи / Седельник І.; Характер матеріалів: ПУБЛІКАЦІЇ / Блоги; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки, 3. Відео

В России и в Украине в храмах Сыктывкара, Печоры, Ростова-на- Дону, Новокузнецка, Одессы, Ровно и других городов замироточили иконы. Столь масовое мироточение до сих пор наблюдали перед революцией 1917 года и накануне распада Советского Союза. В 1917 году иконы заплакали, предвещая крах первой (царской) Российской империи, в 1990-м году плач икон возвестил распад второй (советской) Российской империи ...  » » » 

27.02.2014 Лвів Розпочалась єпископська візитація парафій Львівського деканату
03.03.2014 13:48. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Візитація, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У четвер, 27 лютого 2014 року в 18.00 урочистим входом архієпископа Мечислава Мокшицького у францисканський храм св. Антонія Падуанського у Львові розпочалась канонічна єпископська візитація парафій Львівського деканату. На порозі костелу владику привітали місцевий настоятель о. Владислав Лізун OFM Conv та декан Львівського деканату о. Ян Нікєль ...  » » » 

1 2 3 ... 402 403 404 405 406 407 408 ... 417 418 419
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 347 677 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)