Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4126
Фільм «Кардинал Мар'ян
Яворський. НАРИСИ З ІСТОРІЇ
КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ»
27.05.2019 КвЖт Поминальна Меса у Київській співкатедрі в 3-тю річницю смерті архієпископа Петра Мальчука

У понеділок ввечері, 27 травня 2019 року в співкатедральному соборі св. Олександра у Києві єпископ Київсько- Житомирський Віталій Кривицький SDB відслужив Святу Месу за сп. архієпископа Петра Мальчука OFM в третю річницю його смерті ...  » » » 

23.05.2019 ХрЗп Зустріч духовенства Харківського деканату у Мерефі
30.05.2019 09:53. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Харківська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зустрічі, реколекції; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / catholic-kharkiv.org, facebook.com/1999577296990805; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У четвер, 23 травня 2019 року в парафії Матері Божої Чудотворного Медальйона та святого Андрія Боболі у Мерефі на Харківщині, де настоятелем служить о. Рафал Шкоповець, пройшла чергова деканальна зустріч духовенства Харківського деканату Харківсько-Запорізької дієцезії ...  » » » 

25.05.2019 КмПд Три диякони стали священниками у Кам'янець-Подільській катедрі

Єпископ- ординарій Кам’янець- Подільської дієцезії Леон Дубравський OFM 25 травня 2019 року в кафедральному соборі cвв. Апп. Петра і Павла за участю численних священників дієцезії очолив Євхаристію та висвятив на пресвітерів дияконів Миколу Пацьору із парафії св. Анни у Барі на Вінничині, Олега Станіслава із парафії Пресвятого Серця Господа Ісуса у Деребчині на Вінничині та Леоніда Чулаєвського із парафії Пресвятої Трійці у Хмільнику на Хмельниччині ...  » » » 

1938 - 1939 Лвів МАЙДАН [костел] - Дрогобицький р-н, Львівська обл.

Поселення Майдан, яке також називали Майданом Залізним, бо у селі з 1814 року працювала одна з найдавніших у Східній Галичині плавильня металу, вважається заснованим 1453 року. Тут оселились поселенці- німці, які, зокрема, і працювали у ливарні. У період між двома світовими війнами у селі проживала також чисельна польська громада. Нині кількість мешканців у Майдані нараховує заледве три з половиною сотні. У 1861 році у Майдані для німецьких католиків латинського обряду збудували скромну дерев'яну каплицю св. Архангела Михаїла, яка спочатку належала до парафіяльної експозитури у Підбужі, а потім - у Східниці ...  » » » 

29.05.2019 UA Р Ретроспектива. Відновлено репортажі та інші публікації травня 2011 року
29.05.2019 09:42. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У середу, 29 травня 2019 року частково відновлено репортажі про події та інші публікації травня 2011 року зі старого сайту rkc.kh.ua, у тому числі 'Новий Апостольський нунцій в Україні', 'XXXVII Конференція римсько-католицьких єпископів України у Зарічанах', 'Пастирський лист єпископів Бучека та Собіло до Неділі Доброго Пастиря', 'Дев'ята річниця утворення Харківсько-Запорізької і Одесько-Сімферопольської дієцезій та призначення нових єпископів' та 'Рим: проголошення блаженним Йоана Павла ІІ' ...  » » » 

26.05.2019 Лвів Перші Причастя дітей в костелах Львова та Щирця

У неділю, 26 травня 2019 року вперше прийняли євхаристійне Тіло Ісуса Христа у львівських костелах cв. Антонія Падуанського на Личакові (понад два десятка дітей), Божого Милосердя на Рясній (семеро дітей) і св. Архангела Михаїла на Сихові (понад десятеро дітей), а також в костелі св. Станіслава єп. мч. у Щирці на Львівщині (восьмеро дітей) ...  » » » 

26.05.2019 КвЖт КмПд ОдСм Перші Причастя дітей у Києві, Броварах, Браїлові та Миколаєві

Уперше 26 травня 2019 року взяли повну участь у Святій Месі, прийнявши до свого серця Тіло і Кров Христа, діти у храмах св. Миколая у Києві, Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у Броварах на Київщині, Пресвятої Трійці (санктуарії Ісуса Назарянського) у Браїлові на Вінничині та св. Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії у Миколаєві ...  » » » 

25.05.2019 ХрЗп У Дніпрі уділено таїнство християнської зрілості
28.05.2019 10:57. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Хрещення, причастя, миропомазання, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Миропомазання, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Хрещення, причастя, миропомазання; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / dniprokatolik.net; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 25 травня 2019 року восьмеро парафіян храму святого Йосифа у Дніпрі отримали Таїнство Миропомазання, яке їм уділив єпископ- помічник Харківсько- Запорізької дієцезії Ян Собіло. Двоє осіб, які були охрещені у православній церкві і також відвідували катехизи підготовки, відновили благодать таїнства, отримавши благословення владики Яна ...  » » » 

26.05.2019 КвЖт Перші Святі Причастя у Житомирі, Бердичеві, Коростені, Соколові та Улянівці

Урочистість першого Святого Причастя відбулась 26 травня 2019 року у костелах св. Яна з Дуклі у Житомирі та на Житомирщині у храмах cв. Варвари у Бердичеві, бл. Гонората Козьмінського у Коростені, св. Агнеси у Соколові та св. Йосифа Ремісника в Улянівці. У Житомирі вперше прийняли Ісуса до свого серця кілька десятків дітей, яких готував о. Граціан OFM, та тринадцятеро дорослих під проводом о. Милослава OFM, у Бердичеві - восьмеро дітей, у Коростені - семеро дітей, двоє дітей - в Соколові та п'ятеро - в Улянівці ...  » » » 

26.05.2019 Лвів Снятин: X ювілейне паломництво до бл. с. Марти Вєцкої

В 11-ту річницю беатифікації у Львові с. Марти Вєцкої, з 25 по 26 травня 2019 року відбулось X ювілейне паломництво до могили бл. с. Марти Вєцкої в парафії Матері Божої Святого Скапулярію у Снятині на Івано-Франківщині, яку під час попереднього, IX паломництва проголосили санктуарієм блаженної Марти Вєцкої. У паломництві взяло участь понад 600 прочан, які приїхали сюди з України та з інших країн, зокрема, Італії, США, Польщі, Білорусі, Росії, Німеччини. Урочисту Євхаристію для них обидва дні очолював єпископ- ординарій Луцький Віталій Скомаровський ...  » » » 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 411 412 413
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 290 552 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)