Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4143
Фільм «Єпископ
Станіслав Падевський
(18.09.1932 - 29.01.2017)»
1938 - 1939 Лвів МАЙДАН [костел] - Дрогобицький р-н, Львівська обл.

Поселення Майдан, яке також називали Майданом Залізним, бо у селі з 1814 року працювала одна з найдавніших у Східній Галичині плавильня металу, вважається заснованим 1453 року. Тут оселились поселенці- німці, які, зокрема, і працювали у ливарні. У період між двома світовими війнами у селі проживала також чисельна польська громада. Нині кількість мешканців у Майдані нараховує заледве три з половиною сотні. У 1861 році у Майдані для німецьких католиків латинського обряду збудували скромну дерев'яну каплицю св. Архангела Михаїла, яка спочатку належала до парафіяльної експозитури у Підбужі, а потім - у Східниці ...  » » » 

29.05.2019 UA Р Ретроспектива. Відновлено репортажі та інші публікації травня 2011 року
29.05.2019 09:42. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У середу, 29 травня 2019 року частково відновлено репортажі про події та інші публікації травня 2011 року зі старого сайту rkc.kh.ua, у тому числі 'Новий Апостольський нунцій в Україні', 'XXXVII Конференція римсько-католицьких єпископів України у Зарічанах', 'Пастирський лист єпископів Бучека та Собіло до Неділі Доброго Пастиря', 'Дев'ята річниця утворення Харківсько-Запорізької і Одесько-Сімферопольської дієцезій та призначення нових єпископів' та 'Рим: проголошення блаженним Йоана Павла ІІ' ...  » » » 

26.05.2019 Лвів Перші Причастя дітей в костелах Львова та Щирця

У неділю, 26 травня 2019 року вперше прийняли євхаристійне Тіло Ісуса Христа у львівських костелах cв. Антонія Падуанського на Личакові (понад два десятка дітей), Божого Милосердя на Рясній (семеро дітей) і св. Архангела Михаїла на Сихові (понад десятеро дітей), а також в костелі св. Станіслава єп. мч. у Щирці на Львівщині (восьмеро дітей) ...  » » » 

26.05.2019 КвЖт КмПд ОдСм Перші Причастя дітей у Києві, Броварах, Браїлові та Миколаєві

Уперше 26 травня 2019 року взяли повну участь у Святій Месі, прийнявши до свого серця Тіло і Кров Христа, діти у храмах св. Миколая у Києві, Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у Броварах на Київщині, Пресвятої Трійці (санктуарії Ісуса Назарянського) у Браїлові на Вінничині та св. Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії у Миколаєві ...  » » » 

25.05.2019 ХрЗп У Дніпрі уділено таїнство християнської зрілості
28.05.2019 10:57. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Хрещення, причастя, миропомазання, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Миропомазання, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Хрещення, причастя, миропомазання; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / dniprokatolik.net; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У суботу, 25 травня 2019 року восьмеро парафіян храму святого Йосифа у Дніпрі отримали Таїнство Миропомазання, яке їм уділив єпископ- помічник Харківсько- Запорізької дієцезії Ян Собіло. Двоє осіб, які були охрещені у православній церкві і також відвідували катехизи підготовки, відновили благодать таїнства, отримавши благословення владики Яна ...  » » » 

26.05.2019 КвЖт Перші Святі Причастя у Житомирі, Бердичеві, Коростені, Соколові та Улянівці

Урочистість першого Святого Причастя відбулась 26 травня 2019 року у костелах св. Яна з Дуклі у Житомирі та на Житомирщині у храмах cв. Варвари у Бердичеві, бл. Гонората Козьмінського у Коростені, св. Агнеси у Соколові та св. Йосифа Ремісника в Улянівці. У Житомирі вперше прийняли Ісуса до свого серця кілька десятків дітей, яких готував о. Граціан OFM, та тринадцятеро дорослих під проводом о. Милослава OFM, у Бердичеві - восьмеро дітей, у Коростені - семеро дітей, двоє дітей - в Соколові та п'ятеро - в Улянівці ...  » » » 

26.05.2019 Лвів Снятин: X ювілейне паломництво до бл. с. Марти Вєцкої

В 11-ту річницю беатифікації у Львові с. Марти Вєцкої, з 25 по 26 травня 2019 року відбулось X ювілейне паломництво до могили бл. с. Марти Вєцкої в парафії Матері Божої Святого Скапулярію у Снятині на Івано-Франківщині, яку під час попереднього, IX паломництва проголосили санктуарієм блаженної Марти Вєцкої. У паломництві взяло участь понад 600 прочан, які приїхали сюди з України та з інших країн, зокрема, Італії, США, Польщі, Білорусі, Росії, Німеччини. Урочисту Євхаристію для них обидва дні очолював єпископ- ординарій Луцький Віталій Скомаровський ...  » » » 

26.05.2019 Лвів В Чорткові на завершення візитації деканату освятили вівтар костелу
27.05.2019 12:17. Місце події: Львівська архідієцезія / Тернопільська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Візитація, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 3. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми / Вівтар, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Зустрічі, реколекції / З духовенством, мирянами; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Світські / Особи / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

У неділю ввечері, 26 травня 2019 року митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, завершуючи в домініканському костелі Матері Божої Святого Розарію і св. Станіслава (санктуарії Матері Божої Святого Розарію) у Чорткові на Тернопільщині канонічну візитацію парафій Чортківського деканату Львівської архідієцезії, розпочату ще 2 березня, очолив у співслужінні єпископа- помічника Львівського Едуарда Кави OFM Conv, канцлера Курії о. Владислава Гримського та інших священників урочисту Святу Месу, під час якої освятив вівтар храму ...  » » » 

26.05.2019 ОдСм ХрЗп Перші Причастя дітей за участю єпископів в Одесі та Запоріжжі

Ранком 26 травня 2019 року в Одеському кафедральному храмі Успіння Пресвятої Діви Марії ... шіснадцятеро дітей вперше прийняли Ісуса до свого серця. Урочисту Літургію звершив єпископ- ординарій Одесько- Сімферопольський Броніслав Бернацький ... Цього ж дня восьмеро дітей приступили до першого Святого Причастя у Запорізькому співкафедральному соборі- санктуарії Бога Отця Милосердного. Єпископ- помічник Харківсько- Запорізький Ян Собіло зустрів дітей та їхніх батьків на порозі храму ...  » » » 

26.05.2019 КмПд У Смотричі освячено меморіальні таблиці двом колишнім настоятелям

У неділю, 26 травня 2019 року єпископ- ординарій Кам'янець- Подільський Леон Дубравський OFM в костелі св. Миколая оо.-пасіоністів у Смотричі на Хмельниччині освятив дві пам'ятні таблиці, присвячені колишньому настоятелю о. Вацлаву Шиманському, якого разом із 11 іншими священиками 8 грудня 1937 року розстріляли більшовики на Соловках, та першому після повернення храму настоятелю о.-пасіоністу Альбіну Собєху CP ...  » » » 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 413 414 415
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 292 583 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)