Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІ ПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇ СВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Катедри, костели і каплиці / Головна сторінка: 4063
Фільм «Крізь Тернії.
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА
ЦЕРКВА В УКРАЇНІ»
14.04.2019 Лвів КмПд Мкчв Великопісні реколекції у Жовкві, Нижанковичах, Хмельницькому та Мукачеві

На Львівщині пройшли великопісні реколекції із 7 по 10 квітня 2019 року в парафії св. Лаврентія у Жовкві під проводом о. Андрія Недзельського та в парафії Пресвятої Трійці (санктуарії Матері Божої Провидіння) у Нижанковичах, де 14 квітня їх завершив о Юстиніан Городечний OFM.

Із 12 по 14 квітня великопісні духовні вправи у костелі Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому на Виставці провів директор дієцезіального 'Карітас-Спес', суддя Єпископського суду та економ дієцезії о. Павло Гончарук, а із 11 по 14 квітня великопісні реколекції відбулись також в Мукачівському кафедральному соборі св. Мартина з Туру на Закарпатті під проводом о. Миколи Бистрицького із вищезгаданої парафії у Хмельницькому та завершились освяченням вербових гілок ...  » » » 

11.04.2019 ХрЗп Урочисте визнання віри братів І неокатехуменальної спільноти у Кам'янському
16.04.2019 10:03. Місце події: Харківсько-Запорізька дієцезія / Дніпропетровська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Зустрічі, реколекції, 2. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Рухи та інші спільноти, 3. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Парафіяльні / snicola.net; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Протягом останніх тижнів Великого Посту 2019 року, по вівторках і четвергах, під час вечірньої молитви в парафії св. Миколая у Кам'янському на Дніпропетровщині відбулось урочисте визнання віри братів І неокатехуменальної спільноти ... А 2 квітня єпископ Ян Собіло та 11 квітня єпископ Станіслав Широкорадюк OFM особисто висловили братам і всім парафіянам свою підтримку та заохотили продовжувати дорогу поглиблення віри ...  » » » 

14.04.2019 КвЖт КмПд Вербна Неділя у Житомирі та Кам'янці-Подільському

Пальмова Неділя у Житомирі розпочалась 14 квітня 2019 року перед костелом св. Яна з Дуклі на завершення XXVІІ Дієцезіального дня молоді, в якому взяло участь понад 650 молодих людей з п’ятдесяти шести парафій України. Після освячення пальм та верб віряни на чолі із ординарієм Київсько- Житомирським єпископом Віталієм Кривицьким SDB великою тисячною процесією пройшли вулицями міста на площу перед кафедральним собором св. Софії на урочисту Святу Месу ...

Цього ж дня римо-католики Кам'янця- Подільського на Хмельниччині зібрались біля костелу-санктуарію Пресвятого Серця Ісуса Христа, щоб після освячення вербових гілок разом із ординарієм Кам'янець-Подільським єпископом Леоном Дубравським OFM пройти велелюдною процесією через старе місто до кафедрального собору cвв. Апп. Петра і Павла ...  » » » 

14.04.2019 Лвів ОдСм ХрЗп Вербна Неділя в катедрах Львова, Одеси і Харкова

Урочистості Вербної Неділі 14 квітня 2019 року в катедрах Успіння Пресвятої Діви Марії Львова, Одеси і Харкова провели архіпастирі, котрі очолили Святі Меси та освятили вербові і пальмові гілки в пам'ять урочистого в'їзду Господа Ісуса Христа в Єрусалим: у Львівській базиліці - митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, в Одеському кафедральному соборі - ординарій Одесько- Сімферопольський єпископ Броніслав Бернацький, у Харківській катедрі - Апостольський адміністратор Харківсько- Запорізький та єпископ- коад'ютор Одесько- Сімферопольський Станіслав Широкорадюк OFM ...  » » » 

13.04.2019 Лвів У Львові-Брюховичах освятили новоспоруджений костел
15.04.2019 09:59. Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Освячення, відкриття, 2. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Освячення / Церковних об'єктів, 3. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Храми, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення, відкриття; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

Увечері 13 квітня 2019 року архієпископ Мечислав Мокшицький освятив костел св. Терези від Дитяти Ісус оо.-паллотинів у Львові-Брюховичах, спорудження якого розпочалось 15 березня 2016 року. Розділити радість парафіян та їхніх душпастирів прибули львівський декан та настоятель катедри Успіння Пресвтої Діви Марії у Львові о.-прелат Ян Нікєль, ректор Львівської Вищої Духовної семінарії св. Йосифа о.-прелат Пйотр Бжескі, священики Львівської архідієцезії ...  » » » 

10.04.2019 ХрЗп Луцк В катедрах Харкова і Луцька молились за жертви Катинської і Смоленської трагедій

У середу, 10 квітня 2019 року Святі Меси у намірах жертв Катинської і Смоленської трагедій пройшли у Харківській кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії та Луцькому кафедральному соборі cвв. Апп. Петра і Павла. У Харкові Служба Божа відбулась під проводом Апостольського адміністратора Харківсько- Запорізької дієцезії єпископа Станіслава Широкорадюка OFM ... У Луцьку ж Святу Месу очолив ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський ...  » » » 

12.04.2019 UA Р Ретроспектива. Відновлено репортажі та інші публікації квітня 2011 року
14.04.2019 43:00. Місце події: УКРАЇНА; Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти

У п'ятницю, 12 квітня 2019 року частково відновлено репортажі про події та інші публікації квітня 2011 року зі старого сайту rkc.kh.ua, у тому числі 'Освячення каплиці у Новомосковську Дніпропетровської області', 'Будівництво у квітні 2011р. церковного комплексу у Харкові', 'Великдень у Харківському кафедральному соборі', 'Львів: перенесення мощей св. архієпископа Йосифа Більчевського з Янівського цвинтаря до катедри', 'Похорон о. Петра Лічняровського у Городку на Хмельниччині' та 'Будівництво резиденції єпископа і парафіяльного будинку у Харкові в березні 2011 року'...  » » » 

10.04.2019 КвЖт Лвів Великопісні реколекції у Коростені, Трибухівцях, Львові і Житомирі

По 7 квітня 2019 року тривали великопісні реколекції в парафії бл. Гонората Козьмінського та її філіях у Лугинах і Овручі під проводом настоятеля парафії св. Анни у Тальному на Черкащині о. Віталія Потемковського, а також в парафії Матері Божої Неустанної Допомоги у Трибухівцях на Тернопільщині, де їх провів о. Андрій Пеканець.

Із 7 по 9 квітня великопісні духовні вправи відбулись у досі не поверненому вірянам костелі св. Марії Магдалини (будинку органної музики) у Львові під проводом о.-пауліста Маріуша Кравця та із 7 по 10 квітня у житомирській парафії св. Вацлава на Крошні, де їх проголошував о. Віталій Бартковяк ...  » » » 

07.04.2019 КвЖт КмПд Святі Місії у Тальному і Кам'янці-Подільському

Протягом третього тижня Великого посту 2019 року місіонери- вікентійці о. Владислав Кучак СМ та о. Єжи Гавлюк СМ провели Святі Місії в парафії св. Анни у Тальному на Черкащині ... Із 31 березня по 7 квітня 2019 року в костелі-санктуарії Пресвятого Серця Ісуса Христа у Кам'янці- Подільському на Хмельниччині тривали Святі Місії, проведені місіонерами- облатами настоятелем делегатури згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії в Україні та Росії о. Павлом Вишковським ОМІ та о. Антоном OMI ...  » » » 

06.04.2019 КвЖт Семінаристам у Ворзелі уділено послуги лекторів та аколітів
11.04.2019 13:17. Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. СЕМІНАРІЇ, ІНСТИТУТИ / Уділення послуги, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Рукоположення, освячення, відкриття; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки

6 квітня 2019 року під час щомісячної зустрічі єпископа- ординарія Київсько- Житомирської дієцезії Віталія Кривицького SDB із семінаристами Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі на Київщині шестеро семінаристів в костелі св. Йоана Павла ІІ отримало з рук владики послуги лекторату та аколітату ...  » » » 

1 2 3 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 405 406 407
Дієцезії, області і райони
Статус
Санктуарії
Належність і стан
Духовенство
Титул
Вік
Будівельний матеріал
Інтернет
Костели і каплиці України
«Головна сторінка» порталу завантажена 2 284 727 разів
© 2014-2019 Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)