STARA KRASNOSZORA (Huta). Kościół p.w. Siedmiu Boleści Matki Bożej | Kościoły i kaplice Ukrainy

Kościoły i kaplice Ukrainy

УкраїнськаРусскийPolski
KATEDRY, KOŚCIOŁY, KAPLICE WYDARZENIA, DOKUMENTY, PUBLIKACJE ŚWIĘCI, АRCYPASTERZE, PASTERZE
Katedry, Kościoły i kaplice / Archidiecezja Lwowska / Czerniowiecki obw.: 26
Film
«Błogosławiony
Grzegorz Chomyszyn»
1826 Lwow KICMAŃ [M.B. Królowej] - Kicmański r-n, Czerniowiecki obw.
200? - 2016 Lwow KORCZESZTY [Józefa] - Głębocki r-n, Czerniowiecki obw.
2012 Lwow KRASNOILSK [Miłosierdzia Bożego] - Storożyniecki, Czerniowiecki obw.
200? Lwow d ŁUKAWIEC [M.B. Różańcowej] - Wiżnicki r-n, Czerniowiecki obw.
1914 Lwow ŁUŻANY [Narodzenia N.M.P.] - Kicmański r-n, Czerniowiecki obw.
1927 Lwow MILEJÓW [Anny] - Wiżnicki r-n, Czerniowiecki obw.
1882 Lwow d PANKA [Michała] - Storożyniecki, Czerniowiecki obw.
1907 Lwow PIOTROWCE-Górne [Antoniego] - Storożyniecki, Czerniowiecki obw.
2010 Lwow PIOTROWCE-Dolne [Przemienienia Pańskiego] - Storożyniecki, Czerniowiecki obw.
1836 Lwow w STARA KRASNOSZORA (Huta) [Siedmiu Boleści M.B.] - Storożyniecki, Czerniowiecki obw.
1 2 3

STARA KRASNOSZORA (Huta).
Kościół p.w. Siedmiu Boleści Matki Bożej

Archidiecezja Lwowska, Czerniowiecki obw., Storożyniecki; Status: KOŚCIOŁY / Zwyczajne; Przynależność i stan: Obiekty sakralne / Katolicke / Rzymsko-katolicke; Duchowieństwo: Diecezjalne / Lwowskie; Wezwanie: Matki Bożej / Іnne; I.XIX stulecie; Materiał budowlany: Murowane.
  1836   Informacja ogólna 23.06.2011 12:00
59023 Стара Красношора,
www: krasnoszora.wordpress.com

Стару Красношору (Стару Гуту) заснували у XVIII столітті німецькі колоністи поблизу Красної, вперше згаданої 1431 роком. Пізніше до них приєднались польські колоністи.

У 1812 році тут було засновано парафію (спочатку - капеланію) при, ймовірно, дерев'яному храмі, а 1836 року споруджено мурований костел, який освятили 1837 року. У 1990 році святиню, яка за радянської влади залишалась відкритою, відремонтували.

Парафію обслуговують дієцезіальні священики.

INNE PUBLIKACJE ZWIĄZANE ZE ŚWIĄTYNIĄ: 1) 03.11.2016 «Подорожуючий образ Ісуса Милосердного у Старій Красношорі на Буковині»; 2) 15.09.2015 «Odpust w Starej Krasnoszorze na Bukowinie»; 3) 05.05.2014 «Dzień skupienia duchowieństwa dekanatu Czerniowieckiego w Starej Krasnoszorze na Bukowinie»;
Inne świątynie pod wezwaniem Matki Bożej / Іnne: 1. CHODACZKÓW WIELKI [M.B. Pocieszenia i św. Józefa], 2. CHUST [M.B. Bolesnej], 3. DAWIDENY [Imieniu N.M.P.], 4. DRAGANÓWKA [M.B. Śnieżnej], 5. DRZANKOJ [Matki Miłosierdzia], 6. DŹWINIACZKA [M.B. Anielskiej], 7. GAJE WYŻNE [N.P.M z góry Karmel], 8. GUTA [Imieniu N.M.P.], 9. GŁĘBOKA [M.B. Bolesnej], 10. KIJÓW [N.M.P. Matki Kościoła], 11. KODYMA [M.B. z Lourdes], 12. KOZIATYN [M.B. Dobrej Rady {dawny}], 13. KOZIATYN [M.B. Dobrej Rady], 14. KŁYNOWE (Skotyniany) [M.B. Miłosierdzia], 15. LIPINA [Imienia Marii], 16. LWÓW [M.B. Gromnicznej], 17. LWÓW [M.B. Ostrobramskiej], 18. LWÓW [N.M.P. Matki Kościoła], 19. LWÓW [WNIEBOWZIĘCIA N.M.P.], 20. LWÓW [Wniebowzięcia N.M.P.], 21. MEREFA [M.B. Cudownego Medalika], 22. MUKACZEWO [Imieniu N.M.P.], 23. NADYBY [M.B. Bolesnej], 24. NIKOPOL [M.B. z La Salette i Antoniego], 25. NIŻANKOWICE [Trójcy Przenajświętszej], 26. NOWA BOROWA [M.B. Bolesnej], 27. NOWOSIÓŁKA [M.B. Ostrobramskiej], 28. OSYKOWO [M.B. Ostrobramskiej], 29. RAŁÓWKA (Radłowice) [M.B. z Lourdes], 30. SATANÓW [N.M.P. Matki Kościoła], 31. SKOLE [Siedmiu Boleści M.B.], 32. STRYŻAWKA [M.B. Bolesnej], 33. SZACHTARSK [M.B. Ostrobramskiej], 34. TWIERDZA [Matki Kościoła], 35. UŻGOROD [M.B. Anielskiej], 36. WEŁYKA BYJGAŃ [N.M.P. Заступниці], 37. WINNICA [M.B. Anielskiej], 38. ZARUDYŃCE [M.B. z Lourdes], 39. ŁANOWICE [Mikołaja]
Inne świątynie z duchowieństwem Diecezjalne / Lwowskie: 1. BALICE [Bronisławy], 2. BATIATYCZE [Jadwigi], 3. BAWORÓW [Wacława], 4. BEREŻANKA [Trójcy Przenajświętszej], 5. BIAŁOBOŻNICA [Piotra i Pawła], 6. BIAŁY POTOK [M.B. Częstochowskiej], 7. BISKOWICE [Jana Chrzciciela], 8. BOJANY [Jana Nepomucena], 9. BOLECHÓW [Wniebowzięcia N.M.P.], 10. BORKI WIELKI [Nawiedzenia N.M.P.], 11. BORYNIA [Rocha], 12. BRODY [Podwyższenia Krzyża], 13. BRZEŻANY [Piotra i Pawła], 14. BUCZACZ [M.B. Szkaplerznej (Wniebowzięcia N.M.P.)], 15. BUDANÓW (Budzanów) [Podwyższenia Krzyża], 16. BUKACZOWCE [Wszystkich Świętych], 17. BURDIAKOWCE [Narodzenia N.M.P.], 18. BURSZTYN [Trójcy Przenajświętszej], 19. BUSZCZE [Wniebowzięcia N.M.P.], 20. BŁOZEW [Wawrzyńca], 21. CENIAWA [Nawiedzenia N.M.P.], 22. CHMIELISKA [Podwyższenia Krzyża], 23. CHODORÓW [Wszystkich Świętych], 24. CHOROSTKÓW [Michała {kaplica}], 25. CHOROSTKÓW [Michała], 26. CHYRÓW [Wawrzyńca], 27. CZERESZ [Piotra i Pawła], 28. CZERNIOWCE [Michała], 29. CZERNIOWCE [Podwyższenia Krzyża], 30. CZERWONOGRAD (Krystynopol) [Zesłania D.Ś.], 31. CZYSZKI [Zesłania D.Ś.], 32. CZYŻKI [Michała], 33. CZYŻOWICE [M.B. Królowej], 34. DAWIDENY [Imieniu N.M.P.], 35. DAWIDENY [Róży], 36. DELATYN [Franciszka], 37. DOBROMIL [Przemienienia Pańskiego], 38. DOLINA [Narodzenia N.M.P.], 39. DOMAŻYR [Serca Jezusa], 40. DOROFIJÓWKA [Stanisława], 41. DRAGANÓWKA [M.B. Śnieżnej], 42. DUNAJÓW [Stanisława], 43. DYBIANKA [Podwyższenia Krzyża], 44. DĄBROWKA [Barbary], 45. DŹWINIACZKA [M.B. Anielskiej], 46. GLINIANY [Ducha Świętego], 47. GLINICE (Gnojnice) [Narodzenia N.M.P.], 48. GRABOWNICA [Świętej Rodziny], 49. GRÓDEK [Podwyższenia Krzyża], 50. GWOŹDZIEC [Niepokalanego Poczęcia N.M.P. i Antoniego], 51. GŁĘBOKA [M.B. Bolesnej], 52. HALICZ [Jakuba Strzemię], 53. HAŁUSZCZYŃCE [Jana Chrzciciela], 54. HOWYŁÓW [Zofii], 55. HUSAKÓW [Stanisława], 56. IWANO-FRANKIWSK (Stanisławów) [Chrystusa Króla], 57. IWANO-FRANKOWE (Janów) [Trójcy Przenajświętszej], 58. JABLONÓW [Elżbiety], 59. JAMPIL (Prusy) [kaplica], 60. JAREMCZE [Jósefa Bilczewskiego], 61. JAREMCZE [Zygmunta Gorazdowskiego], 62. JAWORÓW [Piotra i Pawła], 63. JAZŁOWCE [Wniebowzięcia N.M.P. i Marceliny Darowskiej], 64. JELECHOWICE [Podwyższenia Krzyża ], 65. JEZIERNA [Józefa], 66. JEZUPOL [Wniebowzięcia N.M.P.], 67. JORDANÓWKA [Niepokalanego Poczęcia N.M.P.], 68. KACZANÓWKA [Michała], 69. KAMIONKA BUSKA [Wniebowzięcia N.M.P.], 70. KAŁUSZ [Walentego], 71. KICMAŃ [M.B. Królowej], 72. KOCIUBIŃCE [Piotra i Pawła], 73. KOMARNIKI [Wniebowzięcia N.M.P.], 74. KOMARNO [kaplica], 75. KOPYCZEŃCE [Wniebowzięcia N.M.P.], 76. KORCZESZTY [Józefa], 77. KOROPIEC [Mikołaja], 78. KORSÓW [Antoniego], 79. KOSSÓW [Antoniego], 80. KOSÓW [M.B. Różańcowej {kaplica}], 81. KOSÓW [M.B. Różańcowej], 82. KOŁODZIEJÓWKA [Stanisława], 83. KOŁOMYJA [Ignacego Loyoli], 84. KOŁOMYJA [kaplica], 85. KRAKOWIEC [Jakuba], 86. KRASNE [Antoniego], 87. KRASNOILSK [Miłosierdzia Bożego], 88. KRUKIENICE [Mateusza], 89. KRYSOWICE [M.B. Fatimskiej], 90. KRZEMIENIEC [Stanisława], 91. KULIKÓW [Mikołaja], 92. KUROPATNIKI [Jana Chrzciciela], 93. KUTY [Serca Jezusa], 94. LIPNIKI [Nawiedzenia N.M.P.], 95. LIPÓWKA (Firlejów) [Stanisława], 96. LWÓW [Józefa {seminarium}], 97. LWÓW [Michała], 98. LWÓW [Miłosierdzia Bożego], 99. LWÓW [N.M.P. Matki Kościoła], 100. LWÓW [WNIEBOWZIĘCIA N.M.P.], 101. LWÓW [Wniebowzięcia N.M.P.], 102. MALECHÓW [Michała], 103. MEDENICE [Trójcy Przenajświętszej], 104. MIKULIŃCE [Trójcy Przenajświętszej], 105. MILEJÓW [Anny], 106. MIŻYNIEC [Wszystkich Świętych], 107. MKOŁAJÓW [Mikołaja], 108. MORSZYN [Miłosierdzia Bożego], 109. MOSCIŚKA [Jana Chrzciciela], 110. MOSCIŚKA [Michała], 111. MYŚLATYCZE [Katarzyny], 112. NADWÓRNA [Wniebowzięcia N.M.P.], 113. NASTASÓW [Niepokalanego Poczęcia N.M.P.], 114. NAWARIA [Walentego], 115. NIŻANKOWICE [Trójcy Przenajświętszej], 116. NOWE MIASTO [Marcina], 117. NOWOSIELCE [Józefa], 118. NOWOSIÓLKI [Wincetego], 119. NOWOSIÓŁKA [M.B. Ostrobramskiej], 120. NOWY JARYCZÓW [Wszystkich Świętych], 121. NYZY [Trójcy Przenajświętszej], 122. OBERTYN [Piotra i Pawła], 123. OSTAPIE [M.B. Neustającej Pomocy i Wacława], 124. OTYNIA [Wniebowzięcia N.M.P.], 125. PALIKROWY [Świętej Rodziny], 126. PETRYKÓW [Piotra i Pawła], 127. PIOTROWCE [Antoniego], 128. PIOTROWCE [Przemienienia Pańskiego], 129. PNIKUT [Mikołaja], 130. PODHAJCE [Trójcy Przenajświętszej], 131. PODILLA (Sarnki Dolne) [Niepokalanego Poczęcia N.M.P.], 132. PODKAMIEŃ [kaplica], 133. PODWOŁOCZYSKA [Zofii], 134. POHORCE [Świętej Rodziny], 135. POMORZANY [Wszystkich Świętych], 136. PORCHOWA [M.B. Królowej], 137. POWITNO [Mikołaja], 138. POŁUPANÓWKA [Józefa], 139. RADENICE [Wniebowzięcia N.M.P.], 140. RADOCHOŃCE [Mikołaja], 141. ROHATYN [Kaplica {sióstr prezentek}], 142. ROHATYN [Mikołaja], 143. ROZDÓŁ [M.B. Szkaplerznej], 144. RUDA SIELECKA [M.B. Fatimskiej], 145. RUDKI [Wniebowzięcia N.M.P.], 146. RYDODUBY [Wniebowzięcia N.M.P.], 147. SASÓW [Jana Chrzciciela], 148. SIEMAKOWCE [Przemienienia Pańskiego], 149. SIEMIANÓWKA [Marcina], 150. SKAŁA PODOLSKA [Wniebowzięcia N.M.P.], 151. SKAŁAT [Anny], 152. SKOLE [Siedmiu Boleści M.B.], 153. SKOMOROCHY [Wniebowzięcia N.M.P.], 154. SOKAL [Michała], 155. SOKOLNIKI [Jana Pawła II], 156. STARA SKWARZAWA [Ludwika], 157. STARA SÓL [Michała], 158. STARE PETLIKOWCE [Narodzenia N.M.P.], 159. STARY DOBROTWÓR [Stanisława], 160. STARY SAMOR [Mikołaja], 161. STARY SKAŁAT [Jakuba Strzemię], 162. STOJANÓW [Serca Jezusa], 163. STREPTÓW [Miłosierdzia Bożego], 164. STRUSÓW [Antoniego], 165. STRYJ [Narodzenia N.M.P.], 166. STRZAŁKOWICE [Wszystkich Świętych], 167. STRZELCZYSKA [Serca Jezusa i Maryi], 168. SUCHA DOLINA [Teresy], 169. SUSUŁÓW [Teresy], 170. SZCZERZEC [Stanisława], 171. SZEGINIE [Józefa], 172. SZUMSK [Niepokalanego Poczęcia N.M.P.], 173. SŁOBODA (Stasiowa Wola) [Chrystusa Króla], 174. SŁOŃSK [Serca Jezusa], 175. TADANIE [Nawiedzenia N.M.P.], 176. TAMANOWICE [Serca Jezusa], 177. TARNOPOL [Miłosierdzia Bożego i M.B. Neustającej Pomocy], 178. TARNOPOL [Zmartwychwstania Pańskiego], 179. TARNORUDA [Stanisława], 180. TARTAKÓW [Michała], 181. TEREBLACZE [Piotra i Pawła], 182. TREMBOWLA [Kaplica {sióstr prezentek}], 183. TREMBOWLA [Piotra i Pawła], 184. TRYBUCHOWCE [M.B. Neustającej Pomocy], 185. TRZCIENIEC [Józefa], 186. TURKA [Wniebowzięcia N.M.P.], 187. TWIERDZA [Matki Kościoła], 188. TŁUMACZ [Anny], 189. TŁUMACZ [Anny], 190. UHNÓW [Wniebowzięcia N.M.P.], 191. UŚCIE ZIELONE [Trójcy Przenajświętszej], 192. WASZKOWCE [Wniebowzięcia N.M.P.], 193. WIELKI LUBIEŃ [M.B. Częstochowskiej], 194. WIELKIE MOSTY [Wniebowzięcia N.M.P. i Antoniego], 195. WIŻNICA [Piotra i Pawła], 196. WOJUTYCZE [Katarzyny], 197. WOROCHTA [Wniebowzięcia N.M.P.], 198. ZABŁOTÓW [Trójcy Przenajświętszej], 199. ZALIZCI (Załoźce) [Niepokalanego Poczęcia N.M.P.], 200. ZASTAWNA [Piotra i Pawła], 201. ZELONY GAJ [Serca Jezusa], 202. ZIMNA WODA [M.B. Fatimskiej], 203. ZLOCZÓW [Wniebowzięcia N.M.P.], 204. ZŁOTKOWICE [Miłosierdzia Bożego], 205. ZŁOTY POTOK [Narodzenia N.M.P.], 206. ŁADYCZYN [Serca Jezusa], 207. ŁOPATYN [Niepokalanego Poczęcia N.M.P.], 208. ŁOSIACZ [Antoniego], 209. ŁOSZNIÓW [Jana Kantego], 210. ŁUŻANY [Narodzenia N.M.P.], 211. ŻEREBKI [Piotra i Pawła], 212. ŻURAWNO [Nawiedzenia N.M.P.], 213. ŻYDACZÓW [Wniebowzięcia N.M.P.], 214. ŻÓŁKIEW [Wawrzyńca]
Diecezje, obwody i rejony
Status
Sanktuaria
Przynależność i stan
Duchowieństwo
Wezwanie
Wiek
Materiał budowlany
Internet
Kościoły i kaplice Ukrainy
Strony rozdziału «Katedry, Kościoły i kaplice / Czerniowiecki obw.» umieszczone 485 405 razy
© 2014-2019 Biskup Marian Buczek (Charków - Lwów)  &  Igor Sedelnyk (Lwów)