Arcypasterze Ukrainy / Stan duchowny / Arcybiskupi: 31
1 2 3

Arcybiskup Nikola Eterovič (1951). Nuncjusz Apostolski w Niemczech (2013), Sekretarz Generalny Synodu Biskupów (2004 - 2013), Nuncjusz Apostolski w Ukrainie (1999 - 2004), Arcybiskup (1999)

Utworzony 10.03.2015 10:10, zmieniony 25.09.2020 12:00

Архієпископ Іван Юркович народився 20 січня 1951 року у Пучішці (Хорватія). 26 червня 1977 року був висвячений на священника єпископом Целестином Безмаліновичем.

У 1980 році розпочав дипломатичну службу в Апостольських нунціатурах в Кот-д'Івуар, Іспанії та Нікарагуа. З 1993 року був радником секції зв’язків з іноземними державами Державного секретаріату Ватикану. Доктор теології.

Призначений 22 травня 1999 року титулярним архієпископом Сісакським та Апостольським нунцієм в Україні. 10 липня 1999 року отримав єпископське свячення у Хварі (Хорватія) з рук кардинала Анжело Содано (співконсекратори - архієпископ Анте Юріц і єпископ Слободан Чтамбук). 31 серпня 1999 року вручив Вірчі Грамоти Президенту України. Був співконсекратором єпископів Мар'яна Бучека (2002р.), Леона Малого (2002р.), Броніслава Бернацького (2002р.) і Віталія Скомаровського (2003р.).

Źródło zdjęcia: nuntiatura.kiev.ua

Призначений 11 лютого 2004 року Генеральним секретарем Синоду Єпископів, від 30.11.2009р. - титулярний архієпископ Кібалайський. Від 21 вересня 2013 року - Апостольський нунцій у Німеччині.

Автор книг 'Святий Престол і Україна' (Київ, 2004) та 'Дорогами України' (Львів, 2007).

INNE ARCYPASTERZE Z TYMI SAMYMI Duchowieństwo: Diecezjalne; Posługa arcypasterska: 1. Nunciusze apostolscy, 2. NIEMCY, 3. XXI stulecie, 4. UKRAINA (Ruś), 5. XX stulecie / II połowa, 6. WATYKAN; Święcenia biskupi: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa; Posługa pasterska: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa; Święcenia kapłanski: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa; Urodzenie: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa;

GŁÓWNE WYDARZENIA I PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM


2000. 05.18 Архієпископ Нікола Етерович, єпископи Антал Майнек та Іван Семедій (ГКЦ) освятили костел в Ужгороді-Боздоші; 07.02 Вперше відвідав Луцьку катедру; 09.23 Заклав наріжний камінь під будівництво храму Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві; 12.12 У Львівській катедрі освятив погруддя єпископа Рафала Керницького;


2002. 05.18 Архієпископ Нікола Етерович освятив новозбудовані каплицю і монастир у Славутичі на Київщині та костел у Кропивницькому; 06.20 КАРДИНАЛ МАР'ЯН ЯВОРСЬКИЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ КАТЕДРІ РУКОПОЛОЖИВ В ЄПИСКОПИ ОО. МАР'ЯНА БУЧЕКА ТА ЛЕОНА МАЛОГО (співконсекратори - архієпископ Микола Етерович та Префект Папського дому єпископ Станіслав Дзівіш); 07.04 ЄПИСКОПСЬКА ХІРОТОНІЯ О. БРОНІСЛАВА БЕРНАЦЬКОГО В КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ КАТЕДРІ. КОНСЕКРАТОР - КАРДИНАЛ МАР'ЯН ЯВОРСЬКИЙ, співконсекратори - архієпископ Нікола Етерович та єпископ Ян Ольшанський;

2003. 05.18 Архієпископ Нікола Етерович у Чернігові вмурував наріжний камінь з гробу св. Петра, освячений Папою Йоаном Павлом ІІ у храмі св. Петра у Римі; 06.07 КАРДИНАЛ МАР'ЯН ЯВОРСЬКИЙ та архієпископ Микола Етерович і єпископ Ян Пурвінський У ЖИТОМИРСЬКІЙ КАТЕДРІ ВИСВЯТИЛИ О. ВІТАЛІЯ СКОМАРОВСЬКОГО НА ЄПИСКОПА за участю католицьких владик України обох обрядів;


Arcypasterze
Stan duchowny
Chronologia
Świętość
Duchowieństwo
Posługa arcypasterska
Święcenia biskupi
Posługa pasterska
Święcenia kapłanski
Urodzenie
Internet