Архипастыри Украины / Пастырьское служение / ГЕРМАНИЯ: 1
UA VA A Галліксон Томас, аеп., 1950;
1

Архієпископ Томас Едвард Галліксон (1950). Апостольський нунцій у Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейну (2015), Апостольський нунцій в Україні (2011 - 2015), Апостольський нунцій в Тринідад і Тобаго, Багамські острови, Домініка, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадини (2004-2011), Апостольський нунцій в Антигуа і Барбуда, Барбадос, Ямайка, Гренада, Гайана і Суринам (2004 - 2011), Архієпископ (2004)

Создано 10.03.2015 10:10, изменено 25.09.2020 12:00

Берн,
f.b.: thomas.gullickson

Архієпископ Томас Галліксон народився 14 серпня 1950 року в Су-Фоллз (Sioux Falls) у США. 27 червня 1976 року був висвячений на священника архієпископом Ламбертом Антонієм Гохом (Lambert Anthony Hoch).

З 1976 року здійснював душпастирство у Sioux Falls (Південна Дакота, США). У 1981 році розпочав підготовку до дипломатичної служби, навчаючись у Папській Церковній Академії. Від 1 травня 1985 року працював у Папських Представництвах в Руанді, Австрії, Чехословаччині, Єрусалимі та Німеччині. Доктор Канонічного права.

2 жовтня 2004 року був призначений титулярним архієпископом Polymartium та Апостольським нунцієм в Тринідаді і Тобаго, Багамських островах, Домініці, Сент-Кітсі і Невісі, Сент-Люсії, Сент-Вінсенті і Гренадинах. 11 листопада 2004 року отримав єпископське свячення з рук кардинала Джованні Лайоло (Giovanni Lajolo) (співконсекратори - архієпископ Robert James Carlson та єпископ Paul Vincent Dudley). 15 грудня 2004 року отримав додаткове призначення Апостольським нунцієм в Антигуа і Барбуда, Барбадосі, Ямайці, Гренаді, Гайані і Суринамі.

Важные события истории святынь и служения архипастырей
Текущая дата: февраль, 02
1698 - у Кракові отримав рукоположення в священники майбутній єпископ Стефан Рупневський, помічник у Львові та ординарій в Кам'янці-Подільському і Луцьку;
1755 - рукоположений в священники Плоцьким єпископом-помічником Мартином Залуським майбутній єпископ Ігнатій Оссолінський, ординарій Київський;
1797 - митрополит Львівський архієпископ Фердинанд Кіцький помер в резиденції в Оброшиному, поховали там у спорудженому ним костелі Воздвиження Святого Хреста;
1932 - недобудований храм у Великому Любені освятив архієпископ Болеслав Твардовський під титулом Матері Божої Королеви Польщі;
2019 - єпископа Станіслава Широкорадюка призначено коад’ютором Одесько- Сімферопольської дієцезії та Апостольським адміністратором Харківсько-Запорізької дієцезії;
Следующая дата: февраль, 03
1817 - Львівський архієпископ Андрій Анквіч призначений примасом Галичини і Володимирії;
2014 - монастир сестер-бенедиктинок у Житомирі отримав статус абатства;
Не нашли своего храма в списке событий?
Сообщите о событии по адресу rkc.in.ua@ukr.net

Призначений 21 травня 2011 року Апостольським нунцієм в Україну. 16 листопада цього ж року вручив Вірчі Грамоти Президентові України. Став співконсекратором єпископа Яцека Пиля OMI. 5 вересня 2015 року направлений служити Апостольським нунцієм у Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейну.

СВЯТЫНИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ: 1) «ТИВРІВ, Михаїла»;
ДРУГИЕ АРХИПАСТЫРИ, ИМЕЮЩИЕ ТАКИЕ ЖЕ Сан: Архиепископы; Духовенство: Диецезиальное; Архипастырьское служение: 1. Апостольские нунции, 2. УКРАИНА (Русь), 3. XXI столетие, 4. Другие страны, 5. ВАТИКАН; Епископская консекрация: 1. ВАТИКАН, 2. XXI столетие; Рукоположения в священники: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина; Рождение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина;

ОСНОВНЫЕ СОБЫТИЯ И ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ





Архипастыри
Сан
Хронология
Святость
Духовенство
Архипастырьское служение
Епископская консекрация
Пастырьское служение
Рукоположения в священники
Рождение
Интернет