Архіпастирі України / Архіпастирське служіння / Апостольські нунції: 7
1

Архієпископ Томас Едвард Галліксон (1950). Апостольський нунцій у Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейну (2015), Апостольський нунцій в Україні (2011 - 2015), Апостольський нунцій в Тринідад і Тобаго, Багамські острови, Домініка, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадини (2004-2011), Апостольський нунцій в Антигуа і Барбуда, Барбадос, Ямайка, Гренада, Гайана і Суринам (2004 - 2011), Архієпископ (2004)

Створено 10.03.2015 10:10, змінено 25.09.2020 12:00

Берн,
f.b.: thomas.gullickson

Архієпископ Томас Галліксон народився 14 серпня 1950 року в Су-Фоллз (Sioux Falls) у США. 27 червня 1976 року був висвячений на священника архієпископом Ламбертом Антонієм Гохом (Lambert Anthony Hoch).

З 1976 року здійснював душпастирство у Sioux Falls (Південна Дакота, США). У 1981 році розпочав підготовку до дипломатичної служби, навчаючись у Папській Церковній Академії. Від 1 травня 1985 року працював у Папських Представництвах в Руанді, Австрії, Чехословаччині, Єрусалимі та Німеччині. Доктор Канонічного права.

2 жовтня 2004 року був призначений титулярним архієпископом Polymartium та Апостольським нунцієм в Тринідаді і Тобаго, Багамських островах, Домініці, Сент-Кітсі і Невісі, Сент-Люсії, Сент-Вінсенті і Гренадинах. 11 листопада 2004 року отримав єпископське свячення з рук кардинала Джованні Лайоло (Giovanni Lajolo) (співконсекратори - архієпископ Robert James Carlson та єпископ Paul Vincent Dudley). 15 грудня 2004 року отримав додаткове призначення Апостольським нунцієм в Антигуа і Барбуда, Барбадосі, Ямайці, Гренаді, Гайані і Суринамі.

Важливі події історії святинь та служіння архіпастирів
Поточна дата: січень, 27
1760 - о. Адам Красінський, призначений ординарієм Кам'янець-Подільським, рукоположений в єпископи в Скєрнєвічах (Польща) митролитом Гнєзненським і колишнім Львівським Владиславом Лубенським;
2008 - нову каплицю Матері Божої Фатімської в Одесі-Таірові освятив єпископ Броніслав Бернацький;
Наступна дата: січень, 28
1392 - консекровано у Тарнові єпископом Матеєм Яніном з Перемишля майбутнього блаженного о. Якова Стрепу, призначеного архієпископом-митрополитом Галицьким;
1917 - о. Ігнатій Дубовський, призначений ординарієм Луцько-Житомирським, консекрований у Санкт-Петербурзі колишнім єпископом-помічником Луцько-Житомирським ординарієм Сейненським Антонієм Карасем;
2001 - проголошено кардиналом Католицької Церкви архієпископа-митрополита Львівського Мар'яна Яворського;
2018 - в Берегові на Закарпатті у костелі Воздвиження Святого Хреста освятили меморіальну дошку святому Ласло до 825-річчя його канонізації;
Не знайшли свого храму у списку подій?
Повідомте про подію за адресою rkc.in.ua@ukr.net

Призначений 21 травня 2011 року Апостольським нунцієм в Україну. 16 листопада цього ж року вручив Вірчі Грамоти Президентові України. Став співконсекратором єпископа Яцека Пиля OMI. 5 вересня 2015 року направлений служити Апостольським нунцієм у Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейну.

СВЯТИНІ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ АРХІПАСТИРЕМ: 1) «ТИВРІВ, Михаїла»;
ІНШІ АРХІПАСТИРІ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Сан: Архієпископи; Духовенство: Дієцезіальне; Єпископська консекрація: 1. ВАТИКАН, 2. XXI століття; Пастирське служіння: 1. Інші країни, 2. XX століття / II половина, 3. НІМЕЧЧИНА; Рукоположення в священники: 1. Інші країни, 2. XX століття / II половина; Народження: 1. Інші країни, 2. XX століття / II половина;

ОСНОВНІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ АРХІПАСТИРЕМ





Архіпастирі
Сан
Хронологія
Святість
Духовенство
Архіпастирське служіння
Єпископська консекрація
Пастирське служіння
Рукоположення в священники
Народження
Інтернет