1

Архієпископ Томас Едвард Галліксон (1950). Апостольський нунцій у Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейну (2015), Апостольський нунцій в Україні (2011 - 2015), Апостольський нунцій в Тринідад і Тобаго, Багамські острови, Домініка, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадини (2004-2011), Апостольський нунцій в Антигуа і Барбуда, Барбадос, Ямайка, Гренада, Гайана і Суринам (2004 - 2011), Архієпископ (2004)

Створено 10.03.2015 10:10, змінено 25.09.2020 12:00

Берн,
f.b.: thomas.gullickson

Архієпископ Томас Галліксон народився 14 серпня 1950 року в Су-Фоллз (Sioux Falls) у США. 27 червня 1976 року був висвячений на священника архієпископом Ламбертом Антонієм Гохом (Lambert Anthony Hoch).

З 1976 року здійснював душпастирство у Sioux Falls (Південна Дакота, США). У 1981 році розпочав підготовку до дипломатичної служби, навчаючись у Папській Церковній Академії. Від 1 травня 1985 року працював у Папських Представництвах в Руанді, Австрії, Чехословаччині, Єрусалимі та Німеччині. Доктор Канонічного права.

2 жовтня 2004 року був призначений титулярним архієпископом Polymartium та Апостольським нунцієм в Тринідаді і Тобаго, Багамських островах, Домініці, Сент-Кітсі і Невісі, Сент-Люсії, Сент-Вінсенті і Гренадинах. 11 листопада 2004 року отримав єпископське свячення з рук кардинала Джованні Лайоло (Giovanni Lajolo) (співконсекратори - архієпископ Robert James Carlson та єпископ Paul Vincent Dudley). 15 грудня 2004 року отримав додаткове призначення Апостольським нунцієм в Антигуа і Барбуда, Барбадосі, Ямайці, Гренаді, Гайані і Суринамі.

Важливі події історії святинь та служіння архіпастирів
Поточна дата: жовтень, 16
1916 - о. Ігнатій Дубовський призначений єпископом-ординарієм Луцько-Житомирським та Апостольським адміністратором Кам'янець-Подільської дієцезії;
1991 - о. Владислав Ванагс освятив наріжний камінь храму Матері Божої Милосердя у Клиновому на Хмельниччині;
1999 - єпископ Ян Ольшанський консекрував храм Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в Олешківцях на Хмельниччині;
Наступна дата: жовтень, 17
1762 - висвячений на священника у Відні майбутній єпископ-ординарій Луцький Адам Нарушевич;
1861 - освячено каплицю у Підкамені на Львівщині;
1998 - відремонтований храм Зіслання Святого Духа у Копайгороді на Вінничині консекрував єпископ Ян Ольшанський;
1999 - єпископ Антал Майнек освятив новозбудований костел Зіслання Святого Духа у Довгому на Закарпатті;
2010 - архієпископ Мечислав Мокшицький в Полупанівці на Тернопільщині освятив Хресну дорогу біля храму св. Йосифа із 15 стацій;
Не знайшли свого храму у списку подій?
Повідомте про подію за адресою rkc.in.ua@ukr.net

Призначений 21 травня 2011 року Апостольським нунцієм в Україну. 16 листопада цього ж року вручив Вірчі Грамоти Президентові України. Став співконсекратором єпископа Яцека Пиля OMI. 5 вересня 2015 року направлений служити Апостольським нунцієм у Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейну.

СВЯТИНІ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ АРХІПАСТИРЕМ: 1) «ТИВРІВ, Михаїла»;
ІНШІ АРХІПАСТИРІ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Сан: Архієпископи; Духовенство: Дієцезіальне; Архіпастирське служіння: 1. Апостольські нунції, 2. УКРАЇНА (Русь), 3. XXI століття, 4. Інші країни, 5. ВАТИКАН; Єпископська консекрація: 1. ВАТИКАН, 2. XXI століття; Пастирське служіння: 1. Інші країни, 2. XX століття / II половина, 3. НІМЕЧЧИНА; Рукоположення в священники: 1. Інші країни, 2. XX століття / II половина; Народження: 1. Інші країни, 2. XX століття / II половина;

ОСНОВНІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ АРХІПАСТИРЕМ





Архіпастирі
Сан
Хронологія
Святість
Духовенство
Архіпастирське служіння
Єпископська консекрація
Пастирське служіння
Рукоположення в священники
Народження
Інтернет
  • F Фейсбук-сторінки