Загальний список міст і сіл зі святинями

Для зручності користування порталом наведено в алфавітному порядку список всіх населених пунктів України, які представлені на сайті нинішніми чи колишніми римсько-католицькими святинями. Кольоровий номер на початку назви населеного пункту вказує на його приналежність до однієї із семи нинішніх українських дієцезій, а колір визначає регіон: зелений - західний, синій - північний і центральний, червоний - південний. При наведенні курсора на назву місцевості можна дізнатись із підказки, що з'являється, його дієцезію, область і район.

1. АБРИКОСІВКА М.Б. Фатімської (2006-201?)
2. АНДРІЇВКА Серця Ісуса (199?)
3. АНДРІЙКІВЦІ Франциска (2014-202?)
4. АНДРІЯНІВ Серця Ісуса (1911)
5. АНДРУШІВКА Власа (2007-2010)
6. АНТАЛОВЦІ Антонія (1993)
7. АНТОНІВ каплиця (1811)
8. АНТОНІВ каплиця (193?)
9. АНТОНІВКА Антонія (1925)
10. АНТОНІВКА Антонія (1903-1904)
11. АРИСТІВКА Серця Ісуса (199?)
12. БАВОРІВ Вацлава (1745-1747)
замкова каплиця (1759)
цвинтарна каплиця (185?)
13. БАЗАЛІЯ Пресвятої Трійці (1780)
14. БАЙКІВЦІ Шарбеля (193?-1937)
15. БАКОШ Василя (Ласло, Базилєго) (1994-1997)
16. БАЛИН Альберта Хмельовського (200?-201?)
17. БАЛИЧІ Броніслави (1895)
18. БАЛТА Станіслава (176?)
19. БАНИЛІВ-ПІДГІРНИЙ Пресвятої Трійці / Мартина (1907)
20. БАР Непорочного Зачаття П.Д.М. (189?)
21. БАР Анни (1811)
22. БАРАНІВКА Станіслава (1994)
23. БАРАНІВКА каплиця (1908-1909)
24. БАРАШІ Непорочного Зачаття П.Д.М. (1795)
Антонія (2008)
25. БАРИШ Пресвятої Трійці (1800-182?)
26. БАРТАТІВ Пресвятої Трійці (1911-1924)
27. БАСТОВА РУДНЯ Серця Марії (200?)
28. БАТРАДЬ Різдва П.Д.М. (1995)
29. БАТЯТИЧІ Ядвіги (1903)
30. БАХМУТ М.Б. Святого Розарію, Йоана Павла ІІ / Успіння П.Д.М. (1902-1903)
31. БАШТАНКА Божого Милосердя (200?)
32. БЕДРИКІВЦІ w f Владислава (1994-1997)
33. БЕЗПЕЧНА Ізидора (187?)
34. БЕНЕ Серця Ісуса (1940)
35. БЕНЕВА М.Б. Святого Розарію (1935-1939)
36. БЕРДИЧІВ Варвари (Барбари) (1826)
w f Непорочного Зачаття П.Д.М. (1634-1642)
Марка (2009)
37. БЕРДЯНСЬК f Різдва П.Д.М. (2001-2004)
Різдва П.Д.М. (1850-1857)
38. БЕРЕГОВО w f Воздвиження Хреста (1418)
Святого Духа (1900)
Кінги (2017-2020)
Емеріха (Імре) (1907)
39. БЕРЕЖАНИ Петра і Павла / Різдва П.Д.М. / М.Б., Героніма, Ядвіги (1600-1615)
Пресвятої Трійці (1600-1615)
Миколая (1630-1720)
каплиця (1891)
каплиця (1889)
40. БЕРЕЖАНКА Пресвятої Трійці (193?)
41. БЕРЕЖНИЦЯ Рафаїла (1927-1931)
42. БЕРЕЗДІВ Непорочного Зачаття П.Д.М. (1992)
43. БЕРЕЗДІВЦІ f Воздвиження Хреста (1761-1774)
44. БЕРЕЗІВКА Йосифа (2003)
45. БЕРЕЗНЕ Каетана (1813-1817)
46. БЕРЕСТЕЧКО каплиця (1854)
Пресвятої Трійці (1711-1733)
47. БЕРЕСТЯНИ П.Д.М. Цариці (1912-1914)
48. БЕРШАДЬ Станіслава (1848-1850)
49. БИКІВКА f Серця Ісуса (1991-1996)
50. БИСТРИЦЯ костел (1910)