1 2 3

Архієпископ Антоніо Франко (1937). Архієпископ-емерит (2012), Апостольський нунцій в Ізраїлі, на Кіпрі та Апостольський представник в Єрусалимі і Палестині (2006 - 2012), Апостольський нунцій на Філіппінах (1999 - 2006), Апостольский адміністратор Закарпаття (1993 - 1997), Апостольський нунцій в Україні (1992 - 1999), Архієпископ (1992)

Создано 10.03.2015 10:10, изменено 27.09.2020 12:00

Архієпископ Антоніо Франко народився 24 березня 1937 року у Пульянелло провінції Беневенто в Італії. 10 липня 1960 року висвячений на священника.

З 1972 року був співробітником Апостольських нунціатур у Болівії, Ірані, Франції. У 1982-1988 роках працював у місії постійного спостерігача Ватикану при ООН. З 1988 по 1992 рік - співробітник департаменту зі зв'язків із державами Державного секретаріату Ватикану. Є доктором богослов'я та канонічного права.

Призначений 28 березня 1992 призначений архієпископом Галльським та Апостольським нунцієм в Україні. 26 квітня цього ж року отримав єпископське свячення з рук Святішого Отця Йоана Павла ІІ (співконсекратори - кардинал Францішек Махарський та кардинал Анжело Содано). 19 серпня 1992 року вручив Вірчі Грамоти Президенту України. 14 серпня 1993 року був призначений першим Апостольским адміністратором новоутвореної Апостольської адміністрації Закарпаття. Цю посаду займав до 7 жовтня 1997 року. 10 червня 1995 року в Кам’янець-Подільській катедрі свв. Апп. Петра і Павла рукоположив в єпископи о. Станіслава Падевського OFM Cap, а 28 червня 1998 року у тому ж храмі був співконсекратором єпископа Леона Дубравського OFM. Апостольським нунцієм в Україні працював до 30 травня 1999 року.

З 6 квітня 1999 року був Апостольським нунцієм на Філіппінах, а від 21 січня 2006 року - Апостольським нунцієм в Ізраїлі, на Кіпрі та Апостольським представником в Єрусалимі і Палестині. Від 18 серпня 2012 року є архієпископом-емеритом. У лютому 2013 року призначений асессором ордену Святого Гробу Господнього.

ДРУГИЕ АРХИПАСТЫРИ, ИМЕЮЩИЕ ТАКИЕ ЖЕ Духовенство: Диецезиальное; Архипастырьское служение: 1. Эмериты, 2. Другие страны, 3. XXI столетие, 4. Апостольские нунции, 5. УКРАИНА (Русь), 6. XX столетие / II половина, 7. Администраторы, 8. УКРАИНА (Русь) / МУКАЧЕВСКАЯ д-я, 9. ВАТИКАН; Епископская консекрация: 1. ВАТИКАН, 2. XX столетие / II половина; Пастырьское служение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина; Рукоположения в священники: 1. Другие страны, 2. XX столетие / II половина; Рождение: 1. Другие страны, 2. XX столетие / I половина;

ОСНОВНЫЕ СОБЫТИЯ И ПУБЛИКАЦИИ, СВЯЗАННЫЕ С АРХИПАСТЫРЕМ

1993. 06.13 Архієпископ Антоніо Франко консекрував новоспоруджений костел в Анталовцях на Закарпатті;

1994. 09.10 Архієпископ Антоніо Франко освятив наріжний камінь майбутнього костелу в Кобалевиці на Закарпатті;

1995. 06.10 ЄПИСКОПСЬКЕ СВЯЧЕННЯ О. СТАНІСЛАВА ПАДЕВСЬКОГО В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ КАТЕДРІ. КОНСЕКРАТОР - АРХІЄПИСКОП АНТОНІО ФРАНКО, співконсекратори – архієпископ Мар’ян Яворський та єпископ Ян Ольшанський;

1996. 05.01 Архієпископ Антоніо Франко та єпископ Станіслав Широкорадюк здійснили консекрацію новозбудованого монастиря у Софіївській Борщагівці на Київщині;


Архипастыри
Сан
Хронология
Святость
Духовенство
Архипастырьское служение
Епископская консекрация
Пастырьское служение
Рукоположения в священники
Рождение
Интернет