Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇСВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Події, документи і публікації / 2010-2019 РОКИ / 2010 / Листопад: 28
Фільм
«ПОВІРНИК ДУШІ.
Кардинал Мар'ян Яворський»
08.11.2010 Лвв А Пастирський лист з нагоди 15 річниці смерті с.п. отця-єпископа Рафала Керницького
07.11.2010 Лвв А Реколекції для стрийської спільноти Третього Францисканського Ордену у Сколему на Львівщині
07.11.2010 ХрЗ Р Інавгурація душпастирства закордонних студентів в Харкові
06.11.2010 КвЖ Відзначення п‘ятиріччя Дому св. Мартина у Фастові на Київщині
03.11.2010 ХрЗ Р Будівництво резиденції єпископа і парафіяльного будинку у Харкові протягом жовтня 2010 року
02.11.2010 КмП А Молитва за померлих у Вінниці біля меморіалу жертвам комуно-тоталітарного режиму
02.11.2010 Лвв Молитва за померлих на цвинтарях Львова
02.11.2010 ХрЗ Р Молитва за померлих на цвинтарях Харкова
1 2 3

Відзначення п‘ятиріччя
Дому св. Мартина у Фастові на Київщині

  06, Листопад, 2010   Репортаж про подію 06.11.2010 12:00

6 листопада 2010 року парафія Воздвиження Святого Хреста у Фастові Київської області відзначила перший ювілей (5 років) Дому святого Мартина де Порреса, яким опікуються домініканці. Для його гостей та маленьких відвідувачів святкування розпочалося урочистою Месою, яку очолив єпископ-помічник Києво-Житомирський Віталій Скомаровський. Йому співслужили генеральний вікарій домініканців України та Росії о. Мачей Русецький, настоятель домініканського монастиря у Києві о. Іреней Погорельцев, генеральний секретар 'Карітас-Спес Україна' о. Віктор Сімон та о. Михайло Романів ОР - директор Дому святого Мартіна.

У проповіді владика, зокрема, нагадав присутнім про шлях Мартина де Порреса до святості, котрий спочатку працював у монастирі слугою, оскільки тривалий час його не приймали у монастир, бо був позашлюбною дитиною. І серце, відкрите усім бездомним, убогим та хворим (особливо - серед дітей) спонукало Мартина де Порреса заснувати декілька притулків. З часом його почали називати Апостолом Милосердя.

Пізніше єпископ Віталій зі священиками приєдналися до частування різноманітними стравами, що органічно переплелося з конкурсами і сценками, які заздалегідь приготували вихованці Дому. У цьому дійстві крім постійних волонтерів - молоді з Київського інституту св. Томи Аквінського - взяли участь представники фастівських міського будинку дитячої творчості та клубу 'Надія', що опікується дітьми-інвалідами, а також гості з інших парафій та представники протестантських спільнот, які в екуменічному дусі співпрацюють з фастівською католицькою парафією та Домом св. Мартина.

Редакція
(за матеріалами: credo-ua.org)

ІНШІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Київська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Ювілеї, річниці, 2. ЦЕРКОВНІ ОБ'ЄКТИ / Соціальні, 3. ЦЕРКВА І… / Держава, суспільство / Благодійність, 4. МИРЯНИ, СПІЛЬНОТИ, РУХИ / Спільноти за віком / Діти, 5. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Домініканці, OP, 6. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Відпусти, ювілеї; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / credo.pro; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки
Роки і місяці
Місце події
Рубрики і підрубрики
Джерела і автори
Характер матеріалів
Тип матеріалів
Костели і каплиці України
Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)
© 2014 - 2019.08 (2 056 101)