Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇСВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Події, документи і публікації / 2010-2019 РОКИ / 2015 / Березень: 44
Книга пам'яті «Служив
Богу і людям. Єпископ Рафал
Владислав Керницький OFM Conv»
28.03.2015 КвЖ Похорон о. Олега Кондратюка OCD у Бердичеві на Житомирщині
27.03.2015 КмП Хресна Дорога гідності та відповідальності у Шаргороді на Вінничині
26.03.2015 UA Р v Повірник душі. Кардинал Мар'ян Яворський
25.03.2015 ХрЗ Відпуст Благовіщення Богородиці у Сумах
25.03.2015 Лвв v Буськ на Львівщині. Місто Цариці Святого Розарію
23.03.2015 PL У Любачеві в Польщі похоронили священика Львівської архідієцезії о. Яна Яґодзінського
22.03.2015 Лвв Канонічна візитація парафій у Рудках та Семенівці на Львівщині
22.03.2015 ХрЗ Перша дієцезіальна зустріч міністрантів у Харкові на Салтівці
21.03.2015 Мкч Зустріч молоді у Буштино на Закарпатті
21.03.2015 ХрЗ Відпуст у Шостці на Сумщині в 19-ту річницю народження парафії
1 2 3 4 5

Похорон
о. Олега Кондратюка OCD у Бердичеві на Житомирщині

  28, Березень, 2015   Репортаж про подію 30.03.2015 10:36

У суботу, 28 березня 2015 року у санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія оо.-кармелітів босих у Бердичеві на Житомирщині відбулись похоронні урочистості о. Олега Кондратюка OCD, котрий у віці 47 років близько 5 години ранку 24 березня після довгої та тяжкої хвороби відійшов до Господа у лікарні в м. Бєльсько-Бяла (Польща). Тіло покійного привезли з Польщі в Україну. На спільну молитву і подяку за дар життя і служіння отця Олега прибули архієпископ Петро Мальчук OFM, єпископ Віталій Скомаровський, провінціал Краківської провінції босих кармелітів о. Тадеуш Флорек, священики, монахи та монахині, віряни з парафій Київсько-Житомирської дієцезії та сусідніх. А також усі ті, хто знав о. Олега, кому він неодноразово допомагав, кому служив. Опівдні в санктуарії розпочалась Свята Меса. До цього труна з тілом о. Олега стояла у верхньому храмі, усі бажаючі мали можливість помолитися біля неї.

Проповідь виголосив головний архієпископ Петро Мальчук OFM. Він підкреслив глибокий символізм сьогоднішнього дня. Адже кармелітанська родина сьогодні святкує 500-річчя св. Терези від Ісуса. На завершення Святої Меси зі словом до присутніх звернувся о. Тадеуш Флорек OCD, скзавши, що о. Олег, з яким він часто спілкувався останнім часом, був повний сил та енергії, мав багато планів та прекрасних думок. Після Святої Меси та молитви біля труни процесія з тілом вирушила на цвинтар по вул. Войкова, де знаходитиметься могила о. Олега від Пресвятої Трійці (Кондратюка) OCD.

Олег Кондратюк народився 23 лютого 1968 року у Веймарі (Німеччина) на території дієцезії Ерфурт. Батько був водієм, а мати – вчителькою. Був охрещений у вересні 1968 року в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Бердичеві в Україні. Там закінчив початкову і середню школу, а потім переїхав до столиці, де у Київському університеті отримав ступінь магістра фізики. Після повернення до Бердичева прийняв Таїнство Миропомазання, яке 9 грудня 1996 року йому уділив єпископ Станіслав Широкорадюк OFM. Тоді він долучився до життя кармелітської парафії. Перед вступом до ордену працював вчителем фізики в школі у Бердичеві, одночасно доглядаючи хвору бабусю. У серпні 1998 року розпочав постулат в монастирі босих кармелітів у Києві, а у вересні та жовтні продовжив його в новіціаті у Черній (Польща). Новіціат розпочав обрядом облачин 1 листопада 1998 року, отримавши монаше ім’я Олег від Пресвятої Трійці. Наступного року, 6 листопада склав перші чернечі обіти. За кілька днів розпочав навчання у Вищій духовній семінарії босих кармелітів, навчася також у Любліні та Кракові. 8 вересня 2004 року у кармелітському Санктуарії Матері Божої Лоретанської в Пьотрковіцах склав вічні обітниці, а 11 вересня того ж року в Кракові він прийняв свячення дияконату. У лютому 2005 року приїхав на дияконську практику до Києва, а в квітні вирушив до дому молитви Варшавської провінції в Джевіні, щоб взяти участь у реколекціях перед священицькими свяченнями. Прийняв їх з рук єпископа Яна Пурвінського у Бердичеві 14 травня 2005 року. Протягом 2005-2012 років перебував у Києві, виконуючи визначені керівництвом завдання, зокрема, був настоятелем парафії Воздвиження Хреста Господнього. З вересня 2012 року виконував обов’язки вікарія парафії в Бердичеві та першого радника цієї спільноти. Протягом останніх років відповідав за покликання в делегатурі босих кармелітів. 2014 року під час перебування у Польщі медичні обстеження виявили пухлину, яка не зважаючи на операцію і проведені курси хіміотерапії поширилась далі. Останні місяці життя провів у лікарні в м. Бєльско-Бяла у відділенні паліативної допомоги.

Редакція
(за матеріалами: catholic-media.org)

ІНШІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / За померлих, похорон, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Смерть, похорон, 3. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Похорон, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / За померлих, похорон, 5. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Служіння, 6. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Кармеліти; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kmc.media; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки
Роки і місяці
Місце події
Рубрики і підрубрики
Джерела і автори
Характер матеріалів
Тип матеріалів
Костели і каплиці України
Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)
© 2014 - 2019.08 (8 506 535)