Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇСВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Події, документи і публікації / 2010-2019 РОКИ / 2015 / Квітень: 48
Книга
«ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ
ЛАТИНСЬКОГО ОБРЯДУ.
Парафії, костели та каплиці»
15.04.2015 КвЖ У Києві молились за мир 'паломники довіри' із різних країн світу
13.04.2015 Мкч Пасхальний візит Апостольського нунція до греко-католиків у Закарпатті
12.04.2015 Мкч Перше Причастя дітей у Мукачівській катедрі
12.04.2015 КвЖ Відпуст Божого Милосердя у Житомирі на Мальованці
12.04.2015 ХрЗ v Межконфессиональный молебен за мир в Украине в Мариуполе на Донетчине
12.04.2015 Лвв Відпуст Божого Милосердя і золотий ювілей священства в катедрі у Львові
12.04.2015 КмП Урочистість Божого Милосердя в костелі-санктуарії у Вінниці на Тяжилові
12.04.2015 Лцк Відпуст Божого Милосердя та освячення дзвону у Ківерцях на Волині
11.04.2015 Лвв У Львові-Рясному під час відпусту освячено пам'ятник св. Йоану Павлу ІІ
10.04.2015 Лвв Відзначення у Львові річниці Смоленської і Катинської трагедій
1 2 3 4 5

Пасхальний візит
Апостольського нунція до греко-католиків у Закарпатті

  13, Квітень, 2015   Репортаж про подію 17.04.2015 11:05

Пасхальне святкування 2015 року за східним обрядом у Хрестовоздвиженському кафедральному соборі в Ужгороді розпочалося 12 квітня Воскресним піснеспівом «Воскресеніє Твоє, Христе Спасе». На святкову Воскресну утреню прийшло кілька тисяч вірників, щоб разом зі своїми архієреями вознести хвалу Милосердному Богу. Після утрені відбулося освячення пасок. Святкову Службу Божу очолив владика Мілян разом з Апостольським нунцієм архієпископом Томасом Едвардом Галіксоном у співслужінні настоятеля собору о. Івана Тидіра. Службу Божу співом супроводжував архієрейський хор ім. Блаженного Теодора. У своєму архіпастирському слові владика Мілан привітав всіх вірників з Світлим Христовим Воскресінням та закликав прожити цей Великодній час у молитві та прославі нашого Спасителя. Наприкінці Літургії архієпископ Томас звернувся до вірників з вітальним словом та передав привіт та благословення від Святішого Отця Франциска. Єпископ Мілан подякував Апостольському нунцію за візит до єпархії та запевнив його про молитву вірних за Святий Престол.

Перебуваючи в Ужгороді, Апостольський нунцій в Україні відвідав також монастир францисканців-капуцинів. Архієпископ Томас висловив своє задоволення з приводу того, що його будівництво посувається швидкими темпами, а душпастирська праця ченців вже дала значний ефект.

На другий день Світлої Пасхи владика Мілян разом з Апостольським нунцієм завітали до Мукачева. На святкування також приїхав єпарх Кошицький. Архіпастирів зустрів настоятель Свято-Успенського собору о. Йосип Ловска та запросив очолити святкове Богослужіння. Архієрейську Службу Божу співслужили 18 священків, багато вірників пришли до собору на це величне свято. Після закінчення Літургії відбувся традиційний обхід собору з читаннями чотирьох воскресних Євангелій.

Редакція
(за матеріалами: mgce.uz.ua, kapucyni.pl)

ІНШІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Місце події: Мукачівська дієцезія / Закарпатська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ВСЕЛЕНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО / Нунцій / Служіння, 2. ІНШІ ЦЕРКВИ / Інші католики / Греко-католики, 3. ВШАНУВАННЯ / Ісуса Христа / Воскресіння, 4. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЧОЛОВІКИ / Францисканці... / Капуцини, OFM Cap; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Інших Церков / Джерела / Інші, 3. Церковні джерела / Закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки
Роки і місяці
Місце події
Рубрики і підрубрики
Джерела і автори
Характер матеріалів
Тип матеріалів
Костели і каплиці України
Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)
© 2014 - 2019.08 (8 685 019)