10 років милосердя. Карітас-Спес-Бердянськ | Kościoły i kaplice Ukrainy

Kościoły i kaplice Ukrainy

УкраїнськаРусскийPolski
KATEDRY, KOŚCIOŁY, KAPLICEWYDARZENIA, DOKUMENTY, PUBLIKACJEŚWIĘCI, АRCYPASTERZE, PASTERZE
Wydarzenia, dokumenty i publikacje / Kobiety konsekrowane / Osoby / Agnieszka (Zagajewska): 9
Film «Kolec Cierni.
KOŚCIÓŁ RZYMSKOKATOLICKI
W UKRAINIE»
14.02.2013 ChZ 10 років милосердя. Карітас-Спес-Бердянськ
02.02.2013 ChZ A Dzień Ofiarowania Pańskiego w Berdiańskie
18.01.2013 ChZ A Poświęcenie sal dziecięcych oraz noclegownii dla bezdomnych w Centrum 'Caritas-Spes-Berdiańsk'
11.01.2013 ChZ A Рождественский концерт детей в Центре 'Quo vadis' в Бердянске
06.01.2013 ChZ A Сочельник Рождества Христова в Бердянске вместе с бездомными
08.10.2012 ChZ A Десятилетие Детского Центра «Quo vadis» в Бердянске Запорожской области
20.05.2012 ChZ A Первое Причастие детей в Бердянске Запорожской области
14.05.2012 ChZ A Бердянск: работа с детьми из малообеспеченных семей
17.01.2011 ChZ A Jubileusz sióstr misjonarek klaretynek w Berdiańskie obwodu Zaporoskiego
1

10 років милосердя.
Карітас-Спес-Бердянськ

  14, Luty, 2013   Reportaż o wydarzeniu 14.02.2013 11:37

Соціальний центр імені Святого Альберта при «Карітас-Спес» парафії Різдва Пресвятої Діви Марії у Бердянську Запорізької області (в народі - нічліжка для безпритульних) цими днями відзначає 10-річчя свого існування. Щоденно тут знаходять притулок понад 40 людей, які приходять на нічліг, а в обідній час нужденні отримують гарячий обід. В нічліжці піклуються не тільки про материальний бік життя людей, котрі попали у важкі ситуації (нічліг, харчування, медичну допомогу), але також і про споживу для душі.

с. Агнєшка Загаєвська

За час роботи притулку працівники Центру, без перебільшення, врятували не одне життя. Цього року можна говорити про двох людей, котрі не вижили б без їх допомоги. Це 24 річня Тетяна з двостороннім запаленням легенів та 41 річний Валерій, якому післі відмороження прийшлось ампутувати пальці на ногах. 'І це ті приклади, — впевнена сестра Агнєшка Загаєвська, котра працює з безпритульними вже понад 8 років, — про які потрібно говорити, бо вони достойні наслідування. Я хочу подякувати усім, хто коли-будь допомогав безпритульним. Це і лікарі поліклініки на бульварі Гайдара, швидкої допомоги, міської лікарні. І люди, котрі практично щоденно приносять одяг для безпритульних. І чоловік, який перекинув через паркан мішок з речами і запискою, що він побоюється католиків, але хоче допомогти у добрій справі. І бабуся, котра прочитала про нас в газеті і принесла в подарунок банку солених огірків. І всі, хто не залишився байдужим, хто робить добро'.

о. Здіслав Зайонц

В планах чи, скоріше, поки що тільки у мріях, як признався директор 'Карітас-Спес-Бердянськ' та настоятель місцевої парафії о. Здіслав Зайонц, розширити нічліжку, добудувати другий поверх та окремі кімнати, які б отримали найбільш дисципліновані безпритульні, і навіть прописати їх у цих кімнатах, організувати щось на взірець центра реабілітації.

У 2003 році, десять років тому, першими людьми, котрі прийшли на нічліг у Соціальний центр імені Святого Альберта, були чоловік на ймення Йосиф та жінка з іменем Марія ...

Redakcja
(За матеріалами pro.berdyansk.biz
та с. Агнєшки Загаєвської)

INNE WYDARZENIA LUB PUBLIKACJE Z TYMI SAMYMI Miejsce wydarzeń: Diecezja Charkowsko-Zaporoska / Zaporoski obw.; Rubruki i podrubryki: 1. OBIEKTY KOŚCIELNE / Socjalne, 2. KOŚCIÓŁ І… / Państwo, spoleczeństwo / Dobroczynność, 3. ŚWIECCY, WSPÓŁNOTY, RUCHY / Wspólnoty socjalne / Bezdomni, 4. PASTERZE, ZAKONNICY, ZAKONNICE / Posługa, 5. KOBIETY KONSEKROWANE / Міsjonarki / Klaretynki; Charakter materiałów: WYDARZENIA / Reportaże; Forma materiałów: 1. Teksty, 2. Zdjęcia
Lata i miesiące
Miejsce wydarzeń
Rubruki i podrubryki
Źródła i autorzy
Charakter materiałów
Forma materiałów
Kościoły i kaplice Ukrainy
Biskup Marian Buczek (Charków - Lwów)  &  Igor Sedelnyk (Lwów)
© 2014 - 2019.08 (9 215 623)