|
В Коротичі під Харковом вже майже два десятиліття працює Центр матері та дитини для вагітних жінок і молодих жінок з дітьми до 5 років, які не мають постійного місця проживання
і опинились в кризовій життєвій ситуації. У суботу, 20 жовтня 2018 року відбулось святкування
першої річниці відкриття та освячення другого будинку цього Центру. Урочисту Святу Месу з цієї нагоди у співслужінні інших священиків на території будинку очолив
настоятель Харківського кафедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії о. Григорій Семенков. Присутні були черниці, зокрема, сестри-оріонистки Рената, Каміла та Лідія
із згромадження Малих Сестер Місіонерок Милосердя, які опікуються будинком, мешканці дому, волонтери, друзі та гості.
Поруч із цим будинком вже придбано інший. Тож після належного ремонту слід очікувати відкриття ще одного Дому Надії.
|