VII школа Легіону Марії у Летичеві на Хмельниччині | Костелы и каплицы Украины

Костелы и каплицы Украины

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРЫ, КОСТЕЛЫ, КАПЛИЦЫСОБЫТИЯ, ДОКУМЕНТЫ, ПУБЛИКАЦИИСВЯТЫЕ, АРХИПАСТЫРИ, ПАСТЫРИ
События, документы и публикации / Светские / Лица / Пасенко Ю.: 5
Фільм «Крізь Тернії.
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА
ЦЕРКВА В УКРАЇНІ»
15.06.2014 КмП А VII школа Легіону Марії у Летичеві на Хмельниччині
13.04.2014 ХрЗ А Урочиста присяга 8 легіонерів президіуму Легіону Марії в Харкові
16.02.2014 ХрЗ А Легіонери Маріі зустрілись у Харкові з європейським координатором руху в Україні
22.01.2014 ХрЗ А Капернаум і Євхаристія
22.01.2014 ХрЗ А Діяльність спільноти Легіону Марії у Харківській катедрі
1

VII школа
Легіону Марії у Летичеві на Хмельниччині

  15, Июнь, 2014   Репортаж о событии 20.06.2014 12:15

З 12 по 15 червня 2014 року в санктуарії Матері Божої Летичівської на Поділлі працювала VII школа Легіону Марії. Майже півсотні легіонерів зі всієї України зібралися, щоб обмінятися досвідом, поділитися думками про перспективи діяльності своїх президіумів, відкрити в живому спілкуванні нові форми апостольства, і, зрештою, почерпнути в Святині завжди необхідної благодаті. А особливо в нинішній час — час неабияких випробувань нашої віри. Від харківського президіуму «Мати Милосердя» парафії Успіння Пресвятої Діви Марії прибули легіонери Юрій та Маргарита (на фото – друга справа).

Під час насиченої програми перебування відбувались конференції, жваві дискусії, різноманітні обговорення та тренінги, в ході яких досвідчені легіонери ділилися досвідом роботи з початківцями. Така форма навчання — від майстра до учня в живій практичній діяльності, — в Легіоні Марії визнана як найдоцільніша. Для легіонерів проводились ази навчання Літургії Годин, священики о. Річард з Волочиська та о. Ромуальд ордену Босих Кармелітів відправляли для них щоденно осібні Меси.

В передостанній день свого перебування в Летичеві легіонери вийшли в місто для євангелізації. Цей досвід живого спілкування з людьми — як віруючими, так і не віруючими — легіонери рознесуть по своїх парафіяльних спільнотах, трудячись, як заповідав нам Господь, — «щоб усі були одно» (Йн 7, 21).

Юрій Панасенко,
Харків

ДРУГИЕ СОБЫТИЯ И ПУБЛИКАЦИИ, ИМЕЮЩИЕ ТАКИЕ ЖЕ Место события: Каменец-Подольская диецезия / Хмельницькая обл.; Рубрики и подрубрики: 1. ПРИХОДСКАЯ ЖИЗНЬ / Встречи, реколлекции, 2. МИРЯНЕ, СООБЩЕСТВА, ДВИЖЕНИЯ / Движения и другие сообщества; Характер материалов: СОБЫТИЯ / Репортажи; Тип материалов: 1. Тексты, 2. Фотоснимки
Годы и месяцы
Место события
Рубрики и подрубрики
Источники и авторы
Характер материалов
Тип материалов
Костелы и каплицы Украины
Епископ Марьян Бучек (Харьков - Львов)  &  Игорь Седельник (Львов)
© 2014 - 2019.08 (13 451 627)