Тридцятиріччя священства у Харкові єпископа Станіслава Широкорадюка та о. Леоніда Ткачука | Костелы и каплицы Украины

Костелы и каплицы Украины

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРЫ, КОСТЕЛЫ, КАПЛИЦЫСОБЫТИЯ, ДОКУМЕНТЫ, ПУБЛИКАЦИИСВЯТЫЕ, АРХИПАСТЫРИ, ПАСТЫРИ
События, документы и публикации / Светские / Лица / Воловицкая И.: 4
Книга
«ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ
ЛАТИНСЬКОГО ОБРЯДУ.
Парафії, костели та каплиці»
03.06.2014 ХрЗ А Тридцятиріччя священства у Харкові єпископа Станіслава Широкорадюка та о. Леоніда Ткачука
02.02.2012 ХрЗ А Зустріч богопосвячених осіб Харківського деканату у Покотилівці під Харковом
27.12.2009 ХрЗ А Відпустові урочистості в харківській парафії Святої Родини
27.09.2009 ХрЗ А Патрональне свято парафії отців-місіонерів в Харкові на Салтовці
1

Тридцятиріччя священства у Харкові
єпископа Станіслава Широкорадюка та о. Леоніда Ткачука

  03, Июнь, 2014   Репортаж о событии 04.06.2014 13:08

3 червня 2014 року у храмі Святої Родини у Харкова відбулася урочиста Свята Меса з нагоди 30 річниці священицьких свячень двох випускників Ризької Духовної семінарії – новопризначеного ординарія Харківсько-Запорізького владики Станіслава Широкорадюка OFM, котрий очолив Месу, та настоятеля парафії Святої Родини отця Леоніда Ткачука MIC. Проповідь виголосив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької єпархії владика Ян Собіло, який приїхав на це свято із Запоріжжя.

У проповіді єпископ Ян згадав про працю двох священиків у важкі 80-ті роки на Хмельниччині і Вінниччині, де радянська влада за п’ятирічку планувати закрити всі римсько-католицькі храми. І ось тепер не випадково ці два співбрати у священстві – францисканець и маріанин знову зустрілись на одній ниві, але цього разу на Сході України, де склалася дуже важка політична, суспільна і духовна ситуація. Напевно, це невипадково і входить в Божі задуми, зазначив владика Ян.

У Святій Службі також взяли участь Генеральний вікарій отців-маріанів в Україні отець Віктор Лутковський, священики Харківського деканату, сестри-черниці, діви, посвячені Богу, та численні вірні харківських парафій. Треба зазначити, що майже за 6 років служіння у Харкові отцю Леоніду вдалося практично закінчити будовництво храму Святої Родини и монастиря отців-маріанів при цьому храмі та упорядкувати навколишню територію. Парафія розташована у великому районі міста – Олексіївка.

Ірина Воловицька,
Харків

ДРУГИЕ СОБЫТИЯ И ПУБЛИКАЦИИ, ИМЕЮЩИЕ ТАКИЕ ЖЕ Место события: Харьковско-Запорожская диецезия / Харьковская обл.; Рубрики и подрубрики: 1. ПРИХОДСКАЯ ЖИЗНЬ / Торжества / Юбилеи, годовщины, 2. АРХИПАСТЫРИ УКРАИНЫ / Чествование, годовщины, 3. ПАСТЫРИ, МОНАХИ, МОНАХИНИ / Чествование, годовщины, 4. АРХИПАСТЫРИ УКРАИНЫ / Одпусты, юбилеи; Характер материалов: СОБЫТИЯ / Репортажи; Тип материалов: 1. Тексты, 2. Фотоснимки
Годы и месяцы
Место события
Рубрики и подрубрики
Источники и авторы
Характер материалов
Тип материалов
Костелы и каплицы Украины
Епископ Марьян Бучек (Харьков - Львов)  &  Игорь Седельник (Львов)
© 2014 - 2019.08 (13 451 597)