Освячення храму у Рахові на Закарпатті | Костелы и каплицы Украины

Костелы и каплицы Украины

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРЫ, КОСТЕЛЫ, КАПЛИЦЫСОБЫТИЯ, ДОКУМЕНТЫ, ПУБЛИКАЦИИСВЯТЫЕ, АРХИПАСТЫРИ, ПАСТЫРИ
События, документы и публикации / Светские / Лица / Зан А.: 4
Фільм «Крізь Тернії.
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА
ЦЕРКВА В УКРАЇНІ»
16.03.2014 Мкч А Освячення храму у Рахові на Закарпатті
23.09.2013 Мкч А Консекрація новоспорудженого храму у Діловому на Закарпатті
22.09.2013 Мкч Святі Місії у Діловому на Закарпатті
10.08.2013 А Вічні обітниці рахівських сестер-сатмарок у Вріцко в Словаччині
1

Освячення
храму у Рахові на Закарпатті

  16, Март, 2014   Репортаж о событии 17.03.2014 13:03
Єпископ Антал Майнек
Єпископ Антал Майнек

У заново освяченому храмі Йоана Непомукського Святу Месу 16-го березня 2014 року очолив єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Антал Майнек. З ініціативи настоятеля о.-декана Ласло Микуляка та завдяки завзятості вірних парафії в середині костелу було проведено ремонтні роботи, реконструкція та осучаснення. На початку Літургії єпископ Антал, промовляючи слова освячення, освятив оновлений храм. З цієї нагоди єпископ разом з настоятелем та вірниками дякували Господу під час Святої Меси за покращене та ще більш гідно оновлене місце для проведення богослужінь.

Отець-єпископ у своїй проповіді звернув увагу на те, що людина у будь якому віці прагне бачити красу, але важливою є не земна краса, яка минає, а саме та, яку ми можемо спостерігати і у пророків - прагнення споглядати Господа і перебувати з Ним. Але перш ніж перебувати з Господом, кожний з нас повинен опуститись до самого низу, очиститись, пройти хресну дорогу власного життя, не полишаючи жодної стації, і так увірувавши, воскреснути.

Перед початком Євхаристійної жертви єпископ Антал урочисто уділив послуги лекторату і аколітату вірникові парафіяльної громади Лойтош Імреві, який впродовж декількох років виконує служіння у парафії. Лектор отримує особливий уряд у спільноті Божого народу: має завдання допомагати священику в читанні Святого Письма підчас Меси, окрім Євангелії, допомагати в проголошуванні віри, яка є закорінена в Божому слові, виховувати у вірі дітей та дорослих, а також готувати їх до гідного прийняття таїнств. Таким чином, з його допомогою люди зможуть дійти до пізнання Бога Отця і посланого Ним Сина Ісуса Христа та здобути вічне життя. Послуга аколітату дає можливість приготовлювати вівтар до приношення дарів, роздавати Святе Причастя, заносити його до хворих, робити виставлення Пресвятих Дарів.

На завершення Літургії єпископ Антал висловив свою радість щодо того, що спільнота активно живе, оновлюється, і побажав зміцнюватись у вірі і зростати духовно. Слова подяки о. Ласло висловив єпископу Анталу за благословення, турботу та допомогу для нашої громади. В свою чергу, вірники подякували владиці за прийняте запрошення і візит парафії та за сприяння та турботу тутешньої громади.

Закінчення святої Літургії увінчав парафіяльний хор «Laudate Dominum» піснею «Боже, я молюсь за Україну».

Агнеса Зан

ДРУГИЕ СОБЫТИЯ И ПУБЛИКАЦИИ, ИМЕЮЩИЕ ТАКИЕ ЖЕ Место события: Мукачевская диецезия / Закарпатская обл.; Рубрики и подрубрики: 1. ПРИХОДСКАЯ ЖИЗНЬ / Торжества / Освящение, открытие, 2. ТАИНСТВА, ОБРЯДЫ, ПРОЦЕССИ / Освящение / Церковных объектов, 3. ЦЕРКОВНЫЕ ОБЪЄКТЫ / Храмы, 4. АРХИПАСТЫРИ УКРАИНЫ / Рукоположение, освящение, открытие; Характер материалов: СОБЫТИЯ / Репортажи; Тип материалов: 1. Тексты, 2. Фотоснимки
Годы и месяцы
Место события
Рубрики и подрубрики
Источники и авторы
Характер материалов
Тип материалов
Костелы и каплицы Украины
Епископ Марьян Бучек (Харьков - Львов)  &  Игорь Седельник (Львов)
© 2014 - 2019.08 (13 458 632)