Помер о. Станіслав Цали, священик Львівської архідієцезії, колишній її вікарій та адміністратор | Костели і каплиці України

Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇСВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Події, документи і публікації / Дієцезіальне духовенство / Джерела: 32
Фільм «Вигнанець.
Архієпископ Євгеній Базяк»
28.01.2018 Мкч У Берегові на Закарпатті освятили меморіальну дошку святому Ласло
01.06.2016 Лцк Дієцезіальне свято Віри, Спорту і Молодості у Рівному
24.04.2016 КмП Подорожуючі реліквії бл. Марти Вєцкої у серці Кам'янець-Подільської дієцезії
13.11.2013 PL Помер о. Станіслав Цали, священик Львівської архідієцезії, колишній її вікарій та адміністратор
10.09.2012 ХрЗ У Харкові розпочались молитовні зустрічі Тезе
02.09.2012 ХрЗ Освячення шкільного приладдя у Харківській катедрі
26.08.2012 Лвв Рогатин попрощався з колишнім настоятелем та привітав нового
20.08.2012 ХрЗ Призначення секретаря Харківсько-Запорізького єпископа та нотаріуса Курії
05.08.2012 Лвв Освячення дзвіниці та дзвонів у Лопатині на Львівщині
24.06.2012 Лвв Перше Причастя дітей у Липівці на Івано-Франківщині
1 2 3 4

Помер о. Станіслав Цали, священик
Львівської архідієцезії, колишній її вікарій та адміністратор

  13, Листопад, 2013   Повідомлення про подію 16.11.2013 14:31

У середу, 13 листопада 2013 року на 68 році душпастирства та 93 році життя помер у Польщі священик Львівської архідієцезії о.-інфулат Станіслав Цали, який у період з 30.09.1983р. по 24.05.1984р. був капітульним вікарієм та адміністратором дієцезії з осідком у Любачеві (тієї частини Львівської архідієцезії, яка на теренах Польщі зберігала сакральні традиції Архідієцезії після її ліквідації радянською владою наприкінці ІІсв. війни).

Народився 5 березня 1923 року у селі Рясна (Польська) біля Львова, яке тоді ще не було частиною міста, а в травні 1939 року завершив навчання у львівському ліцеї.

Навчався у Львівській Вищій Духовній семінарії. По завершенні четвертого курсу 21 вересня 1945 року його висвятив на священика архієпископ Євгеній Базяк - це було останнє рукоположення у Львові перед ліквідацією церковних структур. Навчання продовжив у семінарії в Кальварії-Зебжидовській, де у 1946-1950 роках жили і навчались семінаристи Львівської архідієцезії. Після здобуття магістерського ступеня в Ягелонському університеті в Кракові десять років працював вікарієм в парафіях Нароль і Олещиці на теренах дієцезії (Львівської) у Любачеві.

У 1956-1961 роках став доктором канонічного права, а потім душпастирював у Кракові та Вроцлаві. 1967 року повернувся у Любачів, де і працював на різних посадах аж до виходу на пенсію у 1986 році (зокрема, як вже було згадано вище, з 30.09.1983р. був капітульним вікарієм та адміністратором дієцезії у Любачеві перед призначенням 24.05.1984р. Апостольським адміністратором єпископа Мар'яна Яворського). З 1989 року проживав у Будинку священиків-емеритів у Вроцлаві.

Редакція
(за матеріалами rkc-skowyra.com, archidiecezja.wroc.pl)

ІНШІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Місце події: ПОЛЬЩА; Рубрики і підрубрики: ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Смерть, похорон; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти
Роки і місяці
Місце події
Рубрики і підрубрики
Джерела і автори
Характер матеріалів
Тип матеріалів
Костели і каплиці України
Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)
© 2014 - 2019.08 (8 857 320)