Kościoły i kaplice Ukrainy

УкраїнськаРусскийPolski
KATEDRY, KOŚCIOŁY, KAPLICEWYDARZENIA, DOKUMENTY, PUBLIKACJEŚWIĘCI, АRCYPASTERZE, PASTERZE
Wydarzenia, dokumenty i publikacje / 2000-2009 LATA / 2002: 44
Audio-księga
«Kapłan do szpiku kości.
Ojciec Serafin Kazuba OFM Cap»
27.07.2002 Lww A Лист кардинала Яворського Президенту України Леоніду Кучмі з приводу авіаційної катастрофи у Львові
27.07.2002 Lww A Відозва кардинала Яворського до священиків та мирян Львівської архідієцезії РКЦ з приводу авіаційної катастрофи у Львові
21.07.2002 KwŻ R Паломництво представників Харківсько-Запорізької дієцезії до Бердичева на Житомирщині
10.07.2002 ChZ R ІНТРОНІЗАЦІЯ ЄПИСКОПА СТАНІСЛАВА ПАДЕВСЬКОГО
07.07.2002 KwŻ A Пастирський лист єпископа Яна Пурвінського
04.07.2002 Lww A Звернення Глави УГКЦ та Львівського архієпископа РКЦ до всіх людей доброї волі
20.06.2002 Lww R ВИСВЯЧЕННЯ ЄПИСКОПІВ М. БУЧЕКА І Л. МАЛОГО У ЛЬВОВІ
28.05.2002 PL R Вручення диплома honoris causa кардиналу Мар'яну Яворському
25.05.2002 Lww R Свячення у Львівській архідієцезії
14.05.2002 ChZ R Візит Апостольского нунція архієпископа Етеровича у Дніпропетровськ
1 2 3 4 5

ВИСВЯЧЕННЯ
ЄПИСКОПІВ М. БУЧЕКА І Л. МАЛОГО У ЛЬВОВІ

  20, Czerwiec, 2002   Reportaż o wydarzeniu 20.06.2002 12:00
Єп. М. Бучек
Єп. М. Бучек
Єп. Л. Малий
Єп. Л. Малий

У Львівській митрополичій базиліці відбулися єпископські свячення двох Львівських єпископів-помічників. Свячення отримали: канцлер Митрополичого Управління і Секретар Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України отець Мар'ян БУЧЕК та префект Митрополичої Вищої Духовної семінарії у Львові-Брюховичах отець Леон МАЛИЙ. Головним консекратором був кардинал Мар'ян ЯВОРСЬКИЙ, а співконсекраторами - Апостольський нунцій в Україні архієпископ Микола ЕТЕРОВИЧ та Префект Папського Дому єпископ таніслав ДІВІШ.

На урочистість прибули єпископи Греко-Католицької Церкви: кардинал Любомир ГУЗАР разом з єпископом-помічником Глібом ЛОНЧИНОЮ та єпископ з Івано-Франківська Софрон МУДРИЙ. Єпископів з Польщі представляли: Казимир ГУРНИЙ з Жешова, Тадеуш ПЄРОНЕК - ректор Папської Теологічної Академії з Кракова, а також єпископи-помічники: Ян ВОНТРОБА з Ченстохови, Ян ШКОДОНЬ з Кракова та Ян ШАЛЬ - колишній однокурсник єпископа БУЧЕКА - з Перемишля. З Австрії приїхав Курт КРЕНН - єпископ дієцезії Сан-Пельтен.

Світську владу репрезентували: заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації Володимир МЕЛЬНИК, який зачитав вітальний лист від Голови Львівської облдержадміністрації; керівник обласного відділу у справах релігій Юрій РЕШЕТИЛО (передав лист з вітаннями від Голови Державного Комітету у справах релігій Юрія БОНДАРЕНКА) та представники Ради міста Львова і Війська України. Прибули представники влади та організацій з Польщі: Малопольський віце-воєвода Анжей ГАРЕНЖЛЯК з Кракова, представники Підкарпатського воєводства з Жешова, Любачівського повіту, а також делегація Ради міста Цєшанів на чолі з бурмістром.

Урочистість зібрала численних священиків, монахів та монахинь з різних Чинів та Згромаджень та кілька тисяч віруючих з різних дієцезій України та Польщі.

Redakcja

INNE WYDARZENIA LUB PUBLIKACJE Z TYMI SAMYMI Miejsce wydarzeń: Archidiecezja Lwowska / Lwowski obw.; Rubruki i podrubryki: 1. АRCYPASTERZE UKRAINY / Zmiany / Święcenia, 2. SAKRAMENTY, ОBRZĘDY, PROCESY / Święcenia, 3. ŻYCIE PARAFIALNE / Uroczystości / Święcenia, śluby, 4. АRCYPASTERZE UKRAINY / Święcenia, poświęcenia, otwarcie, 5. DUCHOWIEŃSTWO POWSZECHNE / Nuncjusz / Posługa, 6. DUCHOWIEŃSTWO POWSZECHNE / Zagraniczni arcypasterze / Posługa, 7. ІNNE KOŚCIOŁY / Іnnі каtolicy / Grekо-katolicy; Źródła i autorzy: Redakcja / Redakcyjny materiał; Charakter materiałów: WYDARZENIA / Reportaże; Forma materiałów: 1. Teksty, 2. Zdjęcia
Lata i miesiące
Miejsce wydarzeń
Rubruki i podrubryki
Źródła i autorzy
Charakter materiałów
Forma materiałów
Kościoły i kaplice Ukrainy
Biskup Marian Buczek (Charków - Lwów)  &  Igor Sedelnyk (Lwów)
© 2014 - 2019.08 (593 200)