|
3 березня у Любарі Житомирської області ординарій Києво-Житомирський архієпископ
Петро Мальчук освятив та відкрив «Дитячий центр денної опіки св. Йосипа», створений за спільною ініціативою
«Карітас-Спес» та згромадження Сестер св. Йосипа, які тут працюють. Урочисті заходи розпочались в каплиці місцевого осередку «Карітас-Спес»
Святою Месою, яку очолив архієпископ Петро у співслужінні керівника «Карітас-Спес Україна» єпископа Станіслава Широкорадюка,
генерального секретаря організації о. Віктора Симона, секретаря архієпископа о. Ігоря Ольховського, настоятеля київської
парафії св. Франциска о. Франциска Ботвіна OFM та настоятеля любарської
парафії св. Михаїла-Архангела і св. Домініка о. Олега Гнатюка. 
Після Служби учасники заходів перейшли до приміщень дитячого садочку, які розташовані в іншому крилі тієї же будівлі центру «Карітас-Спес».
Тут архієпископ Петро Мальчук, єпископ Станіслав Широкорадюк та голова Любарської районної державної адміністрації Віктор Захарчук спільно перерізали
червону стрічку, відкривши новий заклад. Потім відбулось освячення приміщень. Redakcja (за матеріалами catholic-media.org)
|