Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇСВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Події, документи і публікації / 2010-2019 РОКИ / 2012 / Травень: 56
Фільм «Єпископи.
Римсько-Католицька
Церква в Україні»
08.05.2012 Лвв Храмове свято і 20-ліття відновлення діяльності костелу у Липівці на Івано-Франківщині
06.05.2012 КвЖ Мощі бл. Йоана Павла ІІ в Бердичеві Житомирської області
04.05.2012 ОдС Смерть о. Гжегожа Кубера и министранта Андрея Карского
04.05.2012 Лвв Урочисте відкриття беатифікаційного процесу єпископа Рафала Керницького у Львівській катедрі
04.05.2012 ХрЗ Р Святкування в Харківській катедрі десятої річниці утворення дієцезії
04.05.2012 ХрЗ Р Десятиріччя Харківсько-Запорізької дієцезії. Основні події
03.05.2012 Лвв Звернення Глави Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України у зв’язку з наближенням І Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу
03.05.2012 КвЖ Відпуст у співкафедральному соборі св. Олександра в Києві
02.05.2012 Лвв Похорон о. Владислава Зьобера CSsR у Мостиськах на Львівщині
02.05.2012 ХрЗ Р Приміційна Служба Божа у Харківській катедрі
1 2 3 4 5 6

Урочисте відкриття беатифікаційного процесу
єпископа Рафала Керницького у Львівській катедрі

  04, Травень, 2012   Репортаж про подію 07.05.2012 12:00
Єпископ Рафал Керницький
Єпископ Рафал Керницький

4 травня у Львівській катедрі у соту річницю народження її багаторічного настоятеля єпископа Рафаїла Керницького OFM Conv відбулося урочисте відкриття Його беатифікаційного процесу під головуванням архієпископа Мечислава Мокшицького. Про становище Римсько-Католицької Церкви та політичні умови, за яких ревно служив отець Рафал, розповіли доктори о. Юзеф Волчанський та о. Здзіслав Ґоґоля з Кракова. Після оголошення Декрету про відкриття беатифікаційного процесу було приведено до присяги членів Трибуналу, яких уповноважено збирати і опрацьовувати відповідні матеріали та свідчення.

Святу Месу у наміренні швидкої беатифікації Слуги Божого єпископа Рафаїла очолив і проповідь виголосив архієпископ Мечислав, котрий подякував за присутність та спільну молитву єпископу-ординарію Луцькому Маркіяну Трофим’яку та єпископу-помічнику Харківсько-Запорізькому Яну Собіло, ординарію Мукачівської греко-католицької єпархії sui juris (свого прав) Мілану Шашіку, настоятелю Краківської провінції св. Антонія і бл. Якова Стрепи Братів Менших Конвентуальних о. Ярославу Захар’яшу, настоятелю Чину Святого Василія Великого о. Пантелеймону Саламасі ЧСВВ, багаторічному співпрацівникові о. Рафала о.-прелату Людвіку Камілевському, синкелу Львівської архієпархії УГКЦ о. Віталію Дуткевичу ЧСВВ, висловивши жаль з приводу того, що немає нікого з владик Української Греко-Католицької Церкви. Адже у важких умовах тоталітарних режимів о. Рафал ревно служив усім без винятку вірним, опікуючись також греко-католиками.

Після завершення Літургії своїми спогадами про о. Рафала поділилися єпископ Маркіян Трофим’як та о. Людвік Камілевський.

Постулятор беатифікаційного процесу о. Славомир Зелінський OFM Conv звернувся до присутніх з проханням про свідчення про Слугу Божого Рафаїла Керницького.

Редакція
(за матеріалами rkc.lviv.ua)

ІНШІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Місце події: Львівська архідієцезія / Львівська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ТАЇНСТВА, ОБРЯДИ, ПРОЦЕСИ / Беатифікація, канонізація, 2. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Вшанування, річниці, 3. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Інші, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / rkc.lviv.ua, 3. Світські / Джерела закордонні / Інші; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Фотознімки
Роки і місяці
Місце події
Рубрики і підрубрики
Джерела і автори
Характер матеріалів
Тип матеріалів
Костели і каплиці України
Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)
© 2014 - 2019.08 (8 170 177)