|
У суботу, 25 травня урочисту Святу Літургію з нагоди двадцятої річниці поновного освячення
костелу Матері Божої Святого Скапулярію у Снятині Івано-Франківської області очолив
єпископ-помічник Львівський Леон Малий. На святкування парафії було запрошено всіх попередніх священників,
які впродовж цих років чимало зробили для відновлення храму: оо. Віктора Антонюка, Яна Радоня, Івана Олійника та Олександра Щербатого.
Єпископ Леон виголосив також проповідь.
Цією Святою Літургією розпочалось четверте паломництво Вікентійської Родини, яка цього року відзначає перший ювілей -
п'яту річницю беатифікації блаженної сестри Марти Вєцкої, на могилу блаженної. Тема паломництва - «Прояв віри
в ділах бл. Марти Вєцкої», його девіз - «Віра без діл мертва!». На порозі храму від самого ранку реєстраційна група
зустрічала паломників із різних куточків України та з-за кордону. Redakcja (wg. materiałów: sniatynkostel.org.ua)
|