Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇСВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Події, документи і публікації / 2010-2019 РОКИ / 2013 / Вересень: 41
Фільм
«ХХ сторіччя
Кароля Войтили»
01.09.2013 КвЖ a Коростень на Житомирщині попрощався з Малими Сестрами Ісуса
1 2 3 4 5

Коростень на Житомирщині
попрощався з Малими Сестрами Ісуса

  01, Вересень, 2013   Репортаж про подію 03.09.2013 12:35

1 вересня в костелі бл. Гонората Козьмінського у Коростені на Житомирщині прощались з черницями згромадження Малих Сестер Ісуса Шарля де Фуко, котрі після багатьох років плідної та відданої праці закривають свою місію у Коростені, щоб їхати в інші місця для служіння найбільш потребуючим. Подячну Святу Месу очолив архієпископ Петро Мальчук за участю єпископа Віталія Скомаровського та священиків, які прибули на цю урочистість, він же і виголосив проповідь.

Бл. Шарль де Фуко
Бл. Шарль де Фуко

Згромадження Малих Сестер Ісуса постало 8 вересня 1939 року в Алжирі, є однією з кількох чернечих спільнот, які були засновані на духовності блаженного Шарля де Фуко, беатифікованого 16 листопада 2005 року у Ватикані. За півроку до своєї загибелі, яка сталася 1 грудня 1916 року, він написав: 'Любити ближнього, тобто всіх людей, як самого себе, означає трудитися для порятунку інших, як і нас самих, і це праця нашого життя. Любити себе і інших, як Ісус любив нас, означає рятувати всі душі, і в цьому завдання нашого існування'. Нині згромадження є багатонаціональною сім'єю (понад 70 національностей), працює у семи десятках країн на всіх континентах, налічує близько трьох сотень громад. Черниці зосереджуються на допомозі найбіднішим верствам населення.

Редакція
(за матеріалами kyiv-zhytomyr.com.ua)

ІНШІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Місце події: Київсько-Житомирська дієцезія / Житомирська обл.; Рубрики і підрубрики: 1. ПАРАФІЯЛЬНЕ ЖИТТЯ / Урочистості / Прощання, подячна Меса, 2. ПАСТИРІ, ЧЕНЦІ, ЧЕРНИЦІ / Зміни / Призначення, звільнення, введення, 3. БОГОПОСВЯЧЕНІ ЖІНКИ / Інші сестри, 4. АРХІПАСТИРІ УКРАЇНИ / Інше; Джерела і автори: 1. Редакція / За джерелами, 2. Церковні джерела / Дієцезіальні / kzd.org.ua, facebook.com/kzd.org.ua; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Репортажі; Тип матеріалів: 1. Тексти, 2. Аудіо
Роки і місяці
Місце події
Рубрики і підрубрики
Джерела і автори
Характер матеріалів
Тип матеріалів
Костели і каплиці України
Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)
© 2014 - 2019.08 (9 504 870)