|
У кам'янко-бузькому костелі Успіння Пресвятої Діви Марії на Львівщині, який від 14.06.1996р. є
Санктуарієм Умираючого Господа Ісуса з Милятина, 14 вересня відбувся храмовий празник Воздвиження Хреста Господнього.
Урочистість очолив та проповідь виголосив єпископ-помічник Львівський Леон Малий. У святкуванні взяло
участь понад два десятка священослужителів різних конфесій, а також прибули прочани із Самбора, Жовкви, Мостиськ, Нігерії, Польщі та
Білорусі. Присутні були голова районної держадміністрації Петро Замула та інші представники місцевої влади.
По завершенні Літургії бажаючі мали можливість доторкнутися до чудотворного образу Ісуса Милятинського та
попросити Божого благословення. Redakcja (за матеріалами rkc.lviv.ua,
kam-byzrda.com.ua)
|