Костели і каплиці України

УкраїнськаРусскийPolski
КАТЕДРИ, КОСТЕЛИ, КАПЛИЦІПОДІЇ, ДОКУМЕНТИ, ПУБЛІКАЦІЇСВЯТІ, АРХІПАСТИРІ, ПАСТИРІ
Події, документи і публікації / 2010-2019 РОКИ / 2014 / Січень: 39
Фільм «Кардинал Мар'ян
Яворський. НАРИСИ З ІСТОРІЇ
КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ»
08.01.2014 ХрЗ А Актуальний стан Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України
05.01.2014 КмП КвЖ v Різдвяні вистави у Шаргороді на Вінничині та в Житомирі
05.01.2014 Лвв КвЖ v Різдвяні вистави у Золочеві на Львівщині та Бердичеві на Житомирщині
05.01.2014 ХрЗ А Дитячий Вертеп Харківської катедри в парафії у Харкові на Салтівці
04.01.2014 Лвв Молодіжні реколекції у Мостиськах Львівської області
03.01.2014 ОдС Рождественская встреча священников, монахов и монахинь Крымского деканата
02.01.2014 ОдС v Каплицу-санктуарий Матери Божьей Фатимской в Одессе превратили к Рождеству в пещеру
02.01.2014 ХрЗ Р Будівництво єпископського та парафіяльного будинку в Харкові у грудні 2013 року
01.01.2014 Р Новий портал розпочав свою роботу з Нового 2014 Року
1 2 3 4

Новий портал
розпочав свою роботу з Нового 2014 Року

  01, Січень, 2014   Повідомлення про подію 01.01.2014 17:17

1 січня 2014 року почала працювати чернеткова версія нового порталу «Костели і каплиці України» Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні, який замінив старий сайт rkc.kh.ua. На початку створення нового порталу планувалось використання однієї із стандартних систем управління сайтом (CMS), проте тестування кількох із них показало, що такі прості CMS як JOOMLA не пристосовані працювати із складною багаторівневою ієрархічною інформацією, тоді як потужніші CMS (наприклад, DRUPAL) настільки громіздкі, повільні та важкі в обслуговуванні, що краще від них відмовитись також. Тому довелось написати власну mini-CMS, яка максимально пристосована до особливостей порталу і працює достатньо швидко, щоб не відлякувати користувача тривалим часом завантаження веб-сторінки.

Загальновідомо, що власні пошукові системи на сайтах є малоефективними, а це призводить до того, що інформація вже через деякий час після опублікування просто губиться. Опубліковане раніше може запрацювати знову лише за умови використання багатофунціональної та багаторівневої системи рубрик-тегів, яка в зручному для користувача вигляді систематизує весь контент і робить його доступним відповідно до інформаційних потреб відвідувачів порталу. У нашому випадку перший із чотирьох підрозділів ('КОСТЕЛИ & КАПЛИЦІ') дає змогу робити вибірку нинішніх та колишніх римсько-католицьких сакральних об'єктів України за дев'ятьома багаторівневими критеріями: 1) Регіони, області і райони; 2) Дієцезії і деканати; 3) Статус; 4) Санктуарії; 5) Належність і стан; 6) Обслуговуюче духовенство; 7) Титул святині; 8) Вік святині; 9) Будівельний матеріал. А підрозділ 'ПОДІЇ & ПУБЛІКАЦІЇ' систематизований за критеріями: 1) Десятиліття, роки і місяці; 2) Місце події; 3) Рубрики і підрубрики; 4) Джерела і автори; 5) Характер матеріалів; 6) Тип матеріалів. Наприклад, щоб отримати опублікований матеріал автора, скажімо, Берберфіш Марії, потрібно вибрати посилання 'Джерела і автори / Світські / особи / Берберфіш М.'.

Два останні підрозділи ('СВЯТІ & АРХІПАСТИРІ' та 'МИТРОПОЛІЇ & ДІЄЦЕЗІЇ') на даний момент ще не працюють, не задіяні також вкладки зовнішього і внутрішнього вигяду святині на сторінках костелів і каплиць та деякі інші елементи порталу - робота над ними продовжується і далі. Потрібно завершити проект з функціональної точки зору, перенести решту контенту зі старого сайту, зробити багатомовним. Таким чином, протягом першого півріччя, коли паралельно працюватиме також і старий портал, новий функціонуватиме у чернетковій випробувальній версії. Ясна річ, що можуть бути збої в роботі сайту та помилки і неточності в опублікованій інформації, тому будемо вдячні за будь-які зауваження та уточнення.

Редакція

ІНШІ ПОДІЇ ЧИ ПУБЛІКАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ТАКІ Ж Рубрики і підрубрики: МАС-МЕДІА, ВИДАННЯ / Інтернет-ресурси / 'Костели і каплиці'; Джерела і автори: Редакція / Редакційний матеріал; Характер матеріалів: ПОДІЇ / Повідомлення; Тип матеріалів: Тексти
Роки і місяці
Місце події
Рубрики і підрубрики
Джерела і автори
Характер матеріалів
Тип матеріалів
Костели і каплиці України
Єпископ Мар'ян Бучек (Харків - Львів)  &  Ігор Седельник (Львів)
© 2014 - 2019.08 (13 512 108)