|
У неділю, 21 жовтня 2018 року в парафії св. Архангела Михаїла i св. Домініка у Любарі на Житомирщині святкували 25-річчя заснування та діяльності місцевої спільноти згромадження
Сестер Святого Йосифа. Урочисту Літургію з цієї нагоди очолив ординарій Київсько- Житомирський єпископ Віталій Кривицький SDB. Проповідь виголосив ординарій Харківсько- Запорізький
єпископ Станіслав Широкорадюк OFM, котрий чверть століття тому, перебуваючи на посаді настоятеля парафії св. Анни на Хмельниччині, запропонував сетрам для служіння кілька
парафій в Житомирській області. Вони обрали саме Любар, де храм перебував у дуже знищеному стані, а віряни, яких було обмаль, просили: «Дайте нам сестер!». І тоді сестри Ґеновефа Раґан і Тобіаша Сємек
розпочали своє служіння у новій парафії.
Співслужили з архіпастирями попередній настоятель о. Юзеф Ліпецький та нинішній парох о. Віталій Умінський, а також о. Славомир Зелінський OFM Conv зі Львова. На святкування прибули черниці із різних спільнот
в Україні на чолі з настоятелькою Української делегатури згромадження сестрою Тобіашою Сємек та генеральною радною з Кракова сестрою Йоаннес Мазуркевич. Було багато радості та вдячності Богові та черницям
за справу любові і милосердя, за свідчення віри і виховання нових поколінь в дусі християнських цінностей, а парафіяни підготували почастунок та концертну програму для учасників свята.
|